0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Dark Labs Crack Reloaded

Viac pohľadov

Dark Labs

Dark Labs Crack Reloaded

Dostupnosť: Skladom

41,00 €

* Povinné pole

41,00 €

Detaily

Dark Labs prišiel s novou predtréningovkou Crack Reloaded ktorá je upravenou verziou veľmi obľúbenej a parádnej predtréningovky Crack. Od Crack Reloaded môžete očakávať také isté brutálne účinky ako od klasického Crack. 

Crack Reloaded predstavuje úplne nové a vylepšené zloženie ktoré nabije vaše telo brutálnou energiou, focusom na tréning a kvalitnou svalovou pumpou. 

Pri Crack Reloaded Dark Labs vsadil na populárny stimulant Éria Jarensis (N-Phenethyl Dimethylamine Citrate) ktorý je poslednú dobu veľmi populárny a jeho účinky sú podobné ako pri DMAA. Crack Reloaded obsahuje obrovské množstvo Éria Jarensis až 500mg vďaka čomu budete nabudený na tréning ako nikdy predtým! 

Okrem iného Crack Reloaded obsahuje aj 3 formy kofeínu vo veľkej dávke - Bezvodný kofeín (350mg), Kofeín citrát (150mg) a Di-kofeín malát (50mg). 

Ďalej Crack Reloaded obsahuje látky ako Beta alanín, L citrulín malát 2:1, Cholín bitartrát, Agmatín sulfát, Alfa GPC 50 %, Beta fenyletylamín, Noopept, Izopropylnorsynefrín, Teobromín HC, Huperzia serrata a ďalšie.  

  1. Brutálna energia
  2. Špičkový focus
  3. Skvelá napumpovanosť
  4. Zlepšená výdrž pri tréningu 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 až 2 odmerky po odskúšaný tolerancie približne 30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie