0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Muscle Exposure Psycho V2 Blast DMAA

Viac pohľadov

Muscle Exposure Psycho V2 Blast

Rýchly prehľad

Psycho V2 Black od Muscle Exposure je nová a vylepšená verzia pôvodnej Psycho verzie pri ktorej výrobca Muscle Exposure sľubuje silnejší, intenzívnejší a dlhší efekt. 

Dostupnosť: Skladom

34,90 €

* Povinné pole

34,90 €

Detaily

Psycho V2 Black od Muscle Exposure je nová a vylepšená verzia pôvodnej Psycho verzie pri ktorej výrobca Muscle Exposure sľubuje silnejší, intenzívnejší a dlhší efekt. 
Hlavnú zložku Psycho V2 Black predtréningovky tvorí 1,3 Dimethylamylamine  - Geranium Oil Extract. Výrobca neuvádza presné množstvo látok ktoré obsahuje Psycho V2 Black avšak podľa účinkov predtréningovky obsahuje slušné množstvo Geranium. 
Predtréningovka je preto vhodnejšia skôr pre skúsenejších športovcov ktorí už majú skúsenosti so silnejšími predtréningovkami.  

Psycho V2 Black obsahuje vylepšenú verziu Arginínu a to konkrétne - L-Arginine Alpha-Ketoglutarate ktorý má silnejšie, výraznejšie a dlhšie trvajúce učinky oproti klasickému L-Arginínu. 
Psycho V2 Black má taktiež aj nootropné účinky vďaka obsahu Beta-phenethylamine a L-Tyrosine.  

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku približne 30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie