0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Dark Labs Crack Diamond edition

Viac pohľadov

Dark Labs

Dark Labs Crack Diamond edition

Rýchly prehľad

Crack Diamond edition od Dark Labs je nová predtréningovka z radu Crack ktorú by ste rozhodne mali vyskúšať!

Dostupnosť: Skladom

39,90 €

* Povinné pole

39,90 €

Detaily

Crack Diamond edition od Dark Labs je nová predtréningovka z radu Crack ktorú by ste rozhodne mali vyskúšať! Každý fanúšik hardcore predtréningoviek s určitosťou pozná Crack predtréningovku ktorá je právom veľmi populárna. 
Crack Diamond edition vám sľubuje taktiež účinky a zloženie hodné top predtréningovky presne tak ako každá ďalšia edícia Crack predtréningoviek. Aj napriek tomu, že Crack Diamond edition neobsahuje žiadne extra silné stimulanty ako dmaa, dmha, eria jarensis na ktoré sme zvyknutí v ostatných edíciach Crack. 

Crack Diamond edition má zloženie navrhnuté tak aby vám poskytoval intenzívnu koncentráciu, vytrvalosť, zvýšenú energiu a výnimočnú svalovú pumpu počas celého tréningu. Táto edícia sa dokonale hodí pre jednotlivcov ktorí chcú pozdvihnút svoj tréning na nový level. Crack Diamond edition vám s tým nepochybne pomôže, vďaka tejto predtréningovke ovládnete svoje tréningy a prelomíte hranice stagnácie! 

  1. Super príliv energie a motivácie
  2. Kvalitná a dlhotrvajúca svalova pumpa
  3. Skvele zlepšuje sústredenie, svalovú vytrvalosť a silu 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku približne 20-30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie