0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Dark Labs Crack Barbarian edition

Viac pohľadov

Dark Labs

Dark Labs Crack Barbarian edition

100 3 100 0

Rýchly prehľad

Crack Barbarian edition od Dark Labs je nová brutálna predtréningovka ktorú proste musíš vyskúšať! Určite poznáte veľmi známu predtréningovku Crack od Dark Labs ktorá si získala obrovskú popularitu kvôli svojim silným účinkom. 

Dostupnosť: Skladom

52,90 €

* Povinné pole

52,90 €

Detaily

Crack Barbarian edition od Dark Labs je nová brutálna predtréningovka ktorú proste musíš vyskúšať! Určite poznáte veľmi známu predtréningovku Crack od Dark Labs ktorá si získala obrovskú popularitu kvôli svojim silným účinkom. 
Dark Labs sľubuje že Crack Barbarian edition je ešte silnejšia, lepšia a váš tréning posunie hneď o niekoľko levelov vyššie! Vyskúšajte Crack Barbarian edition a spoznajte jej brutálne účinky na vlastnej koži. 

Pýchou Crack Barbarian edition je až 500mg Eria Jarenssis a 250mg DMHA. Vďaka vysokému množstvu týchto dvoch stimulantov budete mať energie na rozdávanie. S tak vysokým návalom energie, adrenalínu a uvoľnením dopamínu sa môžete tešiť na nárast sily a výkonu, ktorý vám umožní prekonať jedno alebo dve osobné maximá!

 1. Úplne nová edícia Crack Barbarian edition
 2. Silný stimulačný efekt
 3. Masívny príliv energie a eufórie
 4. Nárast sily a vytrvalosti
 5. Super svalová pumpa

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte jednu odmerku približne 30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

 1. Lukáš 30.4.2024
  Najlepšia verzia

  Najlepšia verzia Crack-u, ktorú som doteraz mal! Asi aj najsilnejšia predtréningovka, dávam si len polovičnú odmerku a idem ako mladý boh!

 2. Johan Biceps 5.11.2023
  Takto sa to robi do psej ....

  Po sklamani z unded kingu, zas poriadna pecka.
  To najlepsie co sa da momentalne zohnat.
  Neskutocne si vychutnavate kazde jedno opakovanie. Takto to ma fungovat, ked vsetko dokopy slape a utvara spickovy finalny efekt. Odporucam ba davanie maximalok a ked sa chcete prekonat.

 3. Ferino 25.10.2023
  TOP verzia Cracku

  Zatial najlepsia verzia Cracku, ktora bola dostupna. Neskutocna energia, mentalne nastavenie parada, sila, pumpa ... mozem kazdemu iba odporucit!

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie