0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Czech Virus Beast Virus V2.0

Viac pohľadov

Czech Virus Beast Virus V2.0

Dostupnosť: Skladom

32,90 €

* Povinné pole

32,90 €

Detaily

Beast Virus V2.0 od Czech Virus je nová a vylepšená predtréningovka veľmi populárnej predtréningovky Beast Virus. 
Pri Beast Virus V2.0 sa môžete tešiť ešte na väčšiu pumpu, šialenú energiu a skvelý focus. Beast Virus V2.0 má vylepšené zloženie ktoré je ešte viac synergické ako kedykoľvek predtým. Menej potrebné zložky sa vypustili, skvelé nové zložky sa pridali a vznikol Beast Virus V2.0 s namakanými 13 zložkami oproti predošlej verzii kde bolo 9. 

  1. O silu sa postará kombinácia rokmi prevereného beta-alanínu v kombinácii s taurínom a kofeínom.
  2. Pre výdrž je tu kombinácia brutálnej dávky L-citrulín-malátu v kombinácii s inozínom (zlepšuje prenos kyslíka a umožňuje trénovať na kyslíkový dlh), hroznovým semienkom, taurínom, kofeínom a tak ďalej.
  3. Na sústredenie a tzn. muscle-mind connection využijete cholín, DMAE, tyrozín a kofeín.
  4. Svalové prekrvenie/pumpu zaistí citrulín v kombinácii s repnými nitrátmi. To všetko je navyše umocnené prídavkom Piperinu, ktorý zlepšuje absorbciu ostatných látok. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 až 2 odmerky približne 30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neodporúča sa užívať osobám mladším ako 18 rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie