0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Centurion Labz - Rage (DMHA)

Viac pohľadov

Centurion Labz

Centurion Labz - Rage (DMHA)

Dostupnosť: Skladom

39,90 €

* Povinné pole

39,90 €

Detaily

Centurion Labz – Rage je predtréningovka ktorá vystrelí váš tréning a chuť trénovať na nový level. Rage vám poskytne vysokú dávku l-arginínu, agmatínu, synefrínu, DMHA(200mg) a ďalších účinných a veľmi efektívnych látok pre nakopnutie organizmu.

Centurion Labz – Rage patrí v zahraničí k populárnym a dosť účinným predtréningovkám, ktoré spĺňajú presne to na čo si ich kupujete. Vykopnú vás z postele a dodajú chuť ísť poriadne makať! Obsiahnuté látky na seba synergicky pôsobia a vďaka tomu sa účinnosť Rage rapídne zvyšuje. To ocenia najmä skúsenejší užívatelia, ktorí už poskúšali množstvo predtréningoviek ale aj bežný cvičenci, ktorí ostanú milo prekvapený z účinkov.

Výhody Centurion Labz – Rage 

  1. Synergický efekt
  2. Predtréningovka, ktorá rozhodne nakopne
  3. Obsahuje DMHA
  4. Maximálne napumpovanie svalov 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 odmerka 30 minút pred tréningom

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 20 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie