0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Biogenic Pharma Yohimbine HCL

Viac pohľadov

Biogenic Pharma

Biogenic Pharma Yohimbine HCL

Dostupnosť: Skladom

19,90 €

Detaily

Yohimbine HCL od Biogenic pharma je spaľovač tukov s vysokým obsahom Yohimbine HCL, až 12.5mg na jednu tabletu! Yohimbine pôsobí na vaše tuky hneď niekoľkými silnými zbraňami!

Yohimbin pôsobí energizujúco a má efekt na napumpovanie svalov. Na organizmus pôsobí termogénne, zároveň naštartuje metabolizmus vďaka čomu efektívne zhodíte nadbytočný tuk. Yohimbín má veľký vplyv na receptory alfa-2, čo spôsobuje výrazne lepšie chudnutie v problémových partiách ako brucho, zadok a stehná.

Priaznivé účinky Yohimbine sú potvrdené aj vedeckými štúdiami. Jedna štúdia skúmala účinky yohimbínu u 20 obéznych žien, ktoré počas troch týždňov konzumovali 1 000 kalórií. Ženy užívajúce Yohimbin schudli výrazne viac ako ako ženy, ktoré užívali placebo.

Yohimbine je vhodný spaľovač tukov pre mužov aj ženy. V kombinácií s kofeínom dosiahnete ešte väčší synergický efekt týchto látok!  

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 kapsulu 1-3krát denne

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
ZLOŽENIE: Yohimbine HCL
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. Môže obsahovať alergény

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie