0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
B4ttlefield Labz - B4ttlefield Extreme PWO

Viac pohľadov

B4ttlefield Labz - B4ttlefield Extreme PWO

Rýchly prehľad

Hľadáte neodolateľný zdroj energie, výdrže a výkonu, ktorý vám pomôže dosiahnuť svoje fitness ciele? Predstavujeme vám B4ttlefield Extreme PWO od B4ttlefield Labz - revolučný predtréningový doplnok navrhnutý pre tých, ktorí túžia po maximálnom výkone a výsledkoch.

Dostupnosť: Skladom

39,90 €

* Povinné pole

39,90 €

Detaily

Hľadáte neodolateľný zdroj energie, výdrže a výkonu, ktorý vám pomôže dosiahnuť svoje fitness ciele? Predstavujeme vám B4ttlefield Extreme PWO od B4ttlefield Labz - revolučný predtréningový doplnok navrhnutý pre tých, ktorí túžia po maximálnom výkone a výsledkoch.

S unikátnym zložením, ktoré kombinuje najnovšie výskumy a najúčinnejšie zložky, B4ttlefield Extreme PWO je dizajnovaný tak, aby poskytoval vyváženú a výkonnú zmes pre každého nadšeného športovca. Jeho silná formula je navrhnutá na maximalizáciu energie, sily a výdrže, čo vám umožní dosiahnuť vaše tréningové ciele bez ohľadu na ich náročnosť.

Jednou z kľúčových zložiek B4ttlefield Extreme PWO je výťažok z beta-alanínu, ktorý je známy svojou schopnosťou zvyšovať hladinu karnozínu v svaloch. To môže viesť k oneskoreniu únavy a zlepšeniu výkonu počas intenzívnych tréningov. Okrem toho obsahuje optimalizovanú dávku kreatínu, ktorý je nevyhnutný pre zvyšovanie svalovej sily a rýchlosti regenerácie.

Nezabudnuteľným aspektom tohto produktu je jeho vysoká úroveň stimulácie. B4ttlefield Extreme PWO obsahuje precízne zvolené dávky kofeínu, theobromínu a iných stimulantov, ktoré vám pomôžu získať maximálnu energiu a zameranie počas tréningu. S týmto úžasným zložením budete mať pocit, že môžete prekonať akékoľvek prekážky a dosiahnuť svoje najlepšie výsledky.

Navyše, B4ttlefield Extreme PWO sa môže pochváliť vynikajúcim chuťovým zážitkom, čo z neho robí nielen účinný, ale aj príjemný doplnok k vášmu tréningovému režimu. Jeho lahodné chute vás budú motivovať k tomu, aby ste sa každý deň vrhli do cvičenia s nadšením a odhodlaním.

Ak hľadáte predtréningový doplnok, ktorý vám poskytne nekonečnú energiu, výdrž a výkon, B4ttlefield Extreme PWO od B4ttlefield Labz je pre vás ideálnou voľbou. Začnite dosahovať svoje fitness ciele s touto revolučnou formulou a zistite, aký rozdiel môže správny doplnok urobiť vo vašom tréningovom režime. Získajte produkt ešte dnes a pripravte sa na transformáciu svojho výkonu!

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku približne 20-30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie