0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Weider Pure Creatine Capsules 200 Caps

Viac pohľadov

Weider

Weider Pure Creatine Capsules 200 Caps

Rýchly prehľad

Pure Creatine Capsules od Weider sú kreatínové kapsule vyrobené zo 100% čistého kreatín monohydrátu, ktorý dopĺňa hladinu kreatínu vo svaloch a tým zvyšuje hladinu ATP, čo umožňuje intenzívnejší tréning s krátkodobou výbušnou energiou.

Dostupnosť: Skladom

31,90 €

Detaily

Pure Creatine Capsules od Weiderkreatínové kapsule vyrobené zo 100% čistého kreatín monohydrátu, ktorý dopĺňa hladinu kreatínu vo svaloch a tým zvyšuje hladinu ATP, čo umožňuje intenzívnejší tréning s krátkodobou výbušnou energiou. Užívaním kreatín monohydrátu sa taktieť môže vo svaloch uložiť viac vody, takže vyzerajú objemnejšie.

Kreatín monohydrát je prekurzorom bioenergetického paliva, kreatínfosfátu - CP. Vo svaloch kreatínfosfát dopĺňa hladinu ATP počas kontrakcií maximálnej intenzity cvičenia. Dostatočná suplementácia kreatínom prispieva k zvýšeniu výkonu počas cvičenia, väčšej svalovej sile, lepšej regenerácii a hydratácii svalov. Taktiež keď sú svaly hydratované, je minimalizovaný svalový katabolizmus - rozpad. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 3 kapsule pred tréningom. V netréningové dni užívajte 3 kapsule počas dňa.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie