0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Everbuilt Crea Build

Viac pohľadov

Everbuilt Crea Build

Hlavná zložka:Mix kreatinov
Hmotnosť:300g

Dostupnosť: Skladom

22,90 €

Detaily

Crea Build od Everbuilt je inovatívny kreatínový komplex s pridaným taurínom. Zloženie sa zameriava na 4 typy kreatínu - kreatín monohydrát, pufrovaný kreatín monohydrát, kreatín malát tri a kreatín hydrochlorid. Taurín sa pridáva, pretože zlepšuje hydratáciu svalových buniek, zlepšuje zdravie srdca a kontroluje účinky kofeínu a iných stimulantov.

Crea Build má veľmi dobrú schopnosť zvyšovať koncentráciu ATP (adenozíntrifosfátu) v tele. Vyššie hladiny ATP pomáhajú dosahovať väčší výkon a silu pri tréningu.

Crea Build je produkt farmaceutickej čistoty a kvality, ktorú garantujú technici Everbuild Nutrition, s cieľom zabezpečiť pokoj a bezpečnosť koncovému užívateľovi. 

  1. 4 druhy kreatínu
  2. Pridaný taurín
  3. Podporuje silu a výdrž
  4. Nie je potrebná plniaca fáza
  5. Nie je potrebný cyklický príjem
  6. Neochutené
  7. Farmaceutická čistota
  8. Zvyšuje koncentráciu a účinky ATP v tele

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku 1 až 2x denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neodporúča sa užívať osobám mladším ako 18 rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie