0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
PVL Mutant CreaKong CX8

Viac pohľadov

PVL Mutant CreaKong CX8 249g

Dostupnosť: Skladom

15,90 €

Detaily

CreaKong CX8 od PVL Mutant je jedinečný kreatínový doplnok, ktorý obsahuje tri rôzne formy kreatínu pre maximálnu absorpciu a účinok!  CreaKong CX8 je zložený z týchto 3 foriem kreatínu ktoré sa dokonale svojimi účinkami a absorbciou dopĺňajú: CreaPure®, Creatine-Magnapower® a Tri-Creatine Citrate

Vedeli ste, že kreatín je jedným z najpoužívanejších doplnkov stravy a zároveň aj jedným z najviac preskúmaných? Pravidelné užívanie minimálne 3 až 5g, poprípade dočasne vyšších zvyšuje veľmi efektívne fyzickú výkonnosť a silu. Neveríte? Vyskúšajte. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte jednu odmerku 4g jeden až dva krát denne. V prípade jednej dávky odporúčame kreatín užívať približne pol hodinu pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu. 

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie