0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Swiss Pharmaceuticals Creadrol

Viac pohľadov

Swiss pharmaceuticals

Swiss Pharmaceuticals Creadrol

Dostupnosť: Skladom

23,90 €

Detaily

Creadrol od Swiss Pharmaceuticals  obsahuje všetky formy najúčinnejšieho kreatínu v ideálnej kombinácii. Primárnou výhodou kreatínu je zlepšenie sily a výkonu počas tréningu. Na tento účel je kreatín dobre preskúmaný a jeho účinky sú na doplnok dosť pozoruhodné. Keď sa kreatín používa v spojení so silovými cvičeniami, môže zvýšiť svalovú hmotu.

Je to nielen bezpečný, ale aj jeden z celosvetovo najobľúbenejších a najúčinnejších doplnkov pre budovanie svalov a sily. Kreatín je molekula, ktorá sa v tele vytvára z aminokyselín. Taktiež ho môžeme bežne nájst v strave, napríklad v mäse. Produkuje sa najmä v pečeni a v menšej miere v obličkách a pankrease. Uchováva energeticky bohaté fosfátové skupiny vo forme fosfokreatínu, ktorý sa prenáša na ADP a mení sa na ATP. ATP je primárny zdroj energie v tele. Táto úloha pri výrobe energie je obzvlášť dôležitá pri intenzívnom fyzickom strese alebo zvýšenej duševnej aktivite. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 3x denne 2 kapsule. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
ZLOŽENIE: Yohimbine HCL
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. Môže obsahovať alergény

 

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie