0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
WARRIOR T - Turkesterone

Viac pohľadov

Warrior T

WARRIOR T - Turkesterone

Hlavná zložka:Turkesterone
Hmotnosť:60tbl

Dostupnosť: Skladom

28,90 €

Detaily

Turkesterone od Warrior T je účinný a 100% prírodný ecdysteroid pochádzajúci z rastliny Ajuga Turkestanica. Je veľmi populárny u športovcov ktorí majú serióznyzáujem o  silový tréning a budovanie kvalitných svalov. Tento produkt je skutočne silným nástrojom vo vašom doplnkovom arzenáli! 

Jeho hlavné výhody pochádzajú zo schopnosti stimulovať biosyntézu bielkovín a pomáhajú urýchliť regeneráciu po tréningu. Môže tiež pomôcť pri udržiavaní integrity staršieho kostrového svalstva.

Pretože má schopnosť vyvolať rast svalov podobným štýlom testosterónu, možno ho prirovnať k testosterónu. Jeho užívaním zvyšujete svoju fyzickú zdatnosť, získavate silu, vytrvalosť a budujete udržateľnú kvalitnú svalovú hmotu.

Turkesterón má taktiež antistresové vlastnosti, ktoré znižujú váš stresový hormón (kortizol), čo vedie k zlepšeniu produkcie testosterónu vďaka zlepšeniu hladín kortizolu.

  1. Zlepšuje rast svalov
  2. Zvyšuje regeneráciu svalov
  3. Pomáha zvyšovať silu

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 tabletu 2x denne. Na dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča užívať Turkesterone 4 týždne a následne 4 týždne prestávka pred prípadním užívania ďalšieho balenia. Po Turkesterone nie je potrebné PCT.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neodporúča sa užívať osobám mladším ako 18 rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie