0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Arcas Nutrition - Sterol 90 Kapsúl

Viac pohľadov

Arcas Nutrition

Arcas Nutrition - Sterol 90 Kapsúl

Dostupnosť: Skladom

34,50 €

Detaily

Sterol od Arcas Nutrition je extrémne silný a výnimočný extrakt sterolov a ďalších synergicky pôsobiacich látok zodpovedných za anabolické účinky. Sterol je zmes ktorá podporuje syntézu bielkovín na bunkovej úrovni, pričom zvyšuje retenciu dusíka, podporuje rast svalových tkanív a zvyšuje silu a vytrvalosť.
Pre budovanie kvalitnej svalovej hmoty nie je nutné užívať zdraviu škodlivé dopingové látky, existuje aj prírodná a bezpečná alternatíva bez vedľajších účinkov! Vyskúšajte Sterol od Arcas Nutrition a presvedče sa sami.

  1. Buduje svalovú hmotu, jej tvrdosť a žilnatosť
  2. Zvyšuje rýchlosť proteosyntézy
  3. Zvyšuje výkonnosť a silu
  4. Urýchľuje regeneráciu
  5. Pomáha znížiť telesný tuk
  6. Vhodný rovnako pre ženy ako pre mužov
  7. Neobsahuje dopingové látky 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 2 až 3 kapsule denne. Anasterol je nutné užívať minimálne dva mesiace, aby sa jeho účinky naplno prejavili. Optimálna doba užívania sú tri mesiace, čiže tri balenia bez prestávky.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neodporúča sa užívať osobám mladším ako 18 rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

 

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie