0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Dark labs Turkesterone

Viac pohľadov

Akcia

Dark Labs

Dark labs Turkesterone

Dostupnosť: Skladom

Bežná cena: 39,90 €

Špeciálna cena: 37,90 €

Detaily

  1. Zvyšuje výdrž, vytrvalosť 
  2. Zlepšuje proteínovú syntézu
  3. Pomáha budovať kvalitnú svalovú hmotu
  4. Zvyšuje libido
  5. Zlepšuje imunitu
  6. Má antioxidačné účinky
  7. Zlepšuje regeneráciu

  Turkesterone je prírodný steroid zo skupiny ekdysteroidov.  Pretože má schopnosť vyvolať rast svalov podobne testosterónu, možno ho prirovnať k testosterónu. Jeho užívaním zvyšujete svoju fyzickú zdatnosť, získavate silu, vytrvalosť a budujete udržateľnú kvalitnú svalovú hmotu.

  Turkesterón má taktiež antistresové vlastnosti, ktoré znižujú váš stresový hormón (kortizol), čo vedie k zlepšeniu produkcie testosterónu vďaka zlepšeniu hladín kortizolu.

  Turkesterón nie je hormonálny, čo znamená nulovú aromatizáciu oproti anabolickým steroidom či prohormónom, čo z neho robí bezpečnú voľbu pre tých, ktorí chcú tieto pozitívne účinky bez akýchkoľvek vedľajších účinkov spojených s užívaním steroidov alebo prohormónov. 

  Turkesterón urýchľuje budovanie suchej(bez tukov) svalovej hmoty vďaka posilneniu syntézy bielkovín. Okrem toho zrýchľuje metabolizmus tukov, čím vám pomáha znižovať telesný tuk. 

  Turkesterón má taktiež pozitívny vplyv na lipidový profil a hladinu glukózy v krvi. 


  ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:
   Užívajte 1 tabletu 2x denne. Na dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča užívať Turkesterone 4 týždne a následne 4 týždne prestávka pred prípadním užívania ďalšieho balenia. Po Turkesterone nie je potrebné PCT.

  SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
  UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neodporúča sa užívať osobám mladším ako 18 rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

  Napíšte vlastnú recenziu

  Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

  Hodnotenie