0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Arcas Nutrition - Anadrol

Viac pohľadov

Arcas Nutrition - Anadrol 90 kapsúl

Dostupnosť: Skladom

24,80 €

Detaily

  1. Pomáha budovať čistú svalovú hmotu
  2. Zvyšuje tvrdosť svalstva a žilnatosť
  3. Výrazne pomáha znížiť telesný tuk
  4. Zvyšuje výkonnosť a silu
  5. Urýchľuje regeneráciu
  6. Obsahuje prírodný antiestrogén
  7. Vhodný rovnako pre ženy ako pre mužov
  8. Neobsahuje dopingové látky 

Anadrol od Arcas Nutrition je doplnok navrhnutý na budovanie kvalitnej svalovej hmoty, podporu prirodzeného testosterónu a zároveň veľmi účinne napomáha aj pri chudnutí. Vďaka jeho synergickému zloženiu sa jeho zložky perfektne dopĺňajú, čím vykazuje prekvapivo silné účinky aj napriek tomu, že neobsahuje žiadne dopingové látky. 
Anadrol podporuje zvýšenie libida, podporuje tvorbu vlastného testosterónu a podporuje aktivovanie anabolického stavu v tele. Zvyšuje energetickú hladinu organizmu a využíva na to spaľovanie tuku. Je vhodný pre každého, kto chce z tréningového procesu vyťažiť viac. Anadrol je účinný na zníženie telesného tuku a zároveň udržanie a zvýšenie tvorby svalovej hmoty, skrátka perfektná kombinácia pre športovcov každého zamerania. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 3 kapsule denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie