0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Testosterone Pack

Viac pohľadov

Akcia

Testosterone Pack

Dostupnosť: Skladom

Bežná cena: 54,90 €

Špeciálna cena: 44,90 €

Detaily

Vyskúšajte náš výhodný balíček na budovanie kvalitnej svalovej hmoty. Giganto s TestoBooster od MB Nutrition sa skvele dopĺňajú a tvoria spolu účinný synergický efekt na budovanie svalov. 

Giganto od Arcas Nutrition je perfektný doplnok na budovanie svalov pretože svoju účinnosť dosahuje pôsobením na štyri mechanizmy: IGF-1, mTOR, proteosyntézu, syntézu ATP a PCr. Spĺňa prísne kritériá so zameraním na viaceré mechanizmy v našom tele, ktoré sú schopné naštartovať rast čistej svalovej hmoty. K ich stimulácii sa využilo viacero extraktov, ktorých čistota presahuje 99%, čo ich radí medzi špičku a maximalizuje ich účinnosť a anabolickú silu.

TestoBooster od MB Nutrition obsahuje zmes účinných látok ktoré perfektne zvyšujú hladinu testosterónu v tele vďaka čomu naberanie svalovej hmoty pôjde výrazne jednoduchšie. Taktiež doplnok má antiestrogénne účinky a funguje ako funguje ako inhibítor aromatázy. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Giganabol - užívajte 3-6 kapsúl denne. TestoBooster - užívajte 2-3 kapsule denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie