0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Test Junkie 150 caps

Viac pohľadov

Test Junkie 150 caps

Dostupnosť: Skladom

39,90 €

Detaily

Test Junke je kvalitný posilňovač testosterónu ktorý rozhodne stojí za vyskúšanie. Je založený na overených a silných prírodných zložkách. 
Test Junkie bol vyvinutý pre tých, ktorí chcú zvýšiť svoju prirodzenú hladinu testosterónuzvýšiť svalovú silu, vybudovať svaly, zlepšiť libido a celkovú sexuálnu výkonnosť. 

Testosterón je organická chemická zlúčenina zo skupiny androgénov a je primárnym hormónom pre mužov. Testosterón zvyšuje silu a energiu . Podieľa sa na udržiavaní dobrej nálady, zvyšovaní sexuálnej túžby a vysokého libida, ako aj na rozvoji svalovej hmoty a sily.

Test Junkie obsahuje kombináciu tých najlepších 5 zložiek ktoré spolu dokonale fungujú - Tribulus Terrestris, Maca, Saw Palmetto, Turkesterone a Tongat Ali.  

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 dávku - 3 kapsule pred spaním.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie