0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Warrior Labs T-1000 Testo Extreme 90 Caps

Viac pohľadov

Warrior Labs

Warrior Labs T-1000 Testo Extreme 90 Caps

Dostupnosť: Skladom

53,90 €

Detaily

T-1000 Testo Extreme od Warrior Labs je brutálny doplnok výživy na zvýšenie hladiny testosterónu ktorý je veľmi dôležitý pri budovaní svalovej hmoty, taktiež má však aj mnoho iných účinkov pre dobré zdravie muža. 

T-1000 Testo Extreme sa skladá z dvoch hlavných skupín zložiek a to z Testosterone Boosting Stack a Estrogen Inhibiting Stack. 


Testosterone Boosting Stack obsahuje najmä Tribulus Terrestris a Beta Ecdysterone, tieto dve látky výrazne ovplyňujú produkciu testosterónu. Ďalej Testosterone Boosting Stack obsahuje vitamíny a minerály dôležité pre posilnenie tvorby testosterónu. 

Estrogen Inhibiting Stack obsahuje 5 zložiek ktoré sú určené na boj s estrogénom aby vyššie hladiny testosterónu sa v žiadnom prípade nezačali premieňať na estrogén a dihydrotestosterón (DHT). 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 2 kapsuly 2x denne. Najlepšie 30 minút pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie