0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Nutrex T-UP

Viac pohľadov

Nutrex

Nutrex T-UP

Dostupnosť: Skladom

24,90 €

Detaily

T-UP od Nutrex je geniálny doplnok pre mužov na zvýšenie testosterónu! T-UP je veľmi účinný a jeho účinkny sú overené v štúdiach.

Účinnosť T-UP bola preukázaná v reálnych ľudských vedeckých štúdiách na zvýšenie hladiny testosterónu u zdravých mužov v priemere o 42 % iba v priebehu 12 dní.

T-UP je jedným z najsilnejších testosterónových boostrov s reálnymi výsledkami. Tento mega testosterónový booster je nielen podporovaný vedeckými štúdiami, ale tiež prináša vynikajúce výsledky.

Pripravte sa na obrovský nárast testosterónu a veľké svalové prírastky s T-UP.  Naviac T-UP je jedinečný pre jeho schopnosť rýchlo zvýšiť endogénnu hladinu testosterónu. T-UP je skrátka skvelá zmes zlúčenín, ktorá je už úplne skvapalnená pre zaistenie rýchlej absorpcie a maximálnych výsledkov. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 4 kapsule denne(1 dávka) medzi jedlami. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie