Product was successfully added to your shopping cart.
Syntrax Matrix 5.0

Viac pohľadov

Kód produktu: 48619458

Syntrax Matrix 5.0

Dostupnosť: Skladom

42,90 €

* Povinné pole

42,90 €

Detaily

Revolučná koncepcia Matrixu 5.0 vznikla na základe mnohoročného vývoja a jeho skladba vychádza okrem iného aj zo štruktúry bielkovín ľudského materského mlieka a to ako z hľadiska bioaktivity bielkoviny, tak z hľadiska časovej dostupnosti vstrebávaných aminokyselín. Matrix 5.0  je horúcou novinkou na súčasnom svetovom trhu proteínových prípravkov a je jednou z najsilnejších legálnych formúl pre rast svalovej hmoty.

Prečo je Matrix 5.0 najlepšou voľbou?

  1. Matrix 5.0 je bioaktívny! Všetky zložky Matrix sú spracované tak, že nie sú tepelne znehodnotené (denaturované) a zachovávajú si svoje bioaktívne vlastnosti, ktoré má iba úplne čerstvá bielkovina.
  2. Matrix 5.0 má maximálny anabolický potenciál! Pomer rýchlych bielkovín voči pomalým je v optimalizovanom pomere 3: 1, čo je úplne rovnaké ako u bielkoviny ľudského materského mlieka.

Ako sa líši Syntrax - Matrix 5.0 od Syntrax -  Trophix 5.0 ?  - LINK NA TROPHIX 5.0
Aj keď Matrix 5.0 a Trophix 5.0  využívajú rovnaké typy vysoko kvalitných bielkovín, bielkovinové pomery jednotlivých zmesí sú rôzne. Každý z nich ponúka jedinečné výhody pre každého podľa jeho špecifických potrieb. Matrix obsahuje predovšetkým srvátkové bielkoviny a Trophix 5.0 prevažne micelární kaseín.

Trophix 5.0 je ideálny pre ľudí, ktorí chcú využiť výhody kaseinu, ako je dlhodobá aminokyselinová dostupnosť a trvalý pocit sytosti a plnosti.

Matrix 5.0  je na druhú stranu vhodný pre toho, kto sa chce zamerať viac na rýchly prísun kvalitných živín po tréningu.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 odmerka približne 30 po tréningu alebo kedykoľvek v priebehu dňa medzi jedlami na doplnenie živín.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie