0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Syntrax Matrix 5.0

Viac pohľadov

Syntrax Matrix

Dostupnosť: Skladom

51,90 €

* Povinné pole

51,90 €

Detaily

Revolučná koncepcia Matrixu vznikla na základe mnohoročného vývoja a jeho skladba vychádza okrem iného aj zo štruktúry bielkovín ľudského materského mlieka a to ako z hľadiska bioaktivity bielkoviny, tak z hľadiska časovej dostupnosti vstrebávaných aminokyselín. Matrix je horúcou novinkou na súčasnom svetovom trhu proteínových prípravkov a je jednou z najsilnejších legálnych formúl pre rast svalovej hmoty.

Prečo je Matrix najlepšou voľbou?

  1. Matrix je bioaktívny! Všetky zložky Matrix sú spracované tak, že nie sú tepelne znehodnotené (denaturované) a zachovávajú si svoje bioaktívne vlastnosti, ktoré má iba úplne čerstvá bielkovina.
  2. Matrix má maximálny anabolický potenciál! Pomer rýchlych bielkovín voči pomalým je v optimalizovanom pomere 3: 1, čo je úplne rovnaké ako u bielkoviny ľudského materského mlieka.

Ako sa líši Syntrax - Matrix od Syntrax -  Trophix ?  - LINK NA TROPHIX
Aj keď Matrix a Trophix využívajú rovnaké typy vysoko kvalitných bielkovín, bielkovinové pomery jednotlivých zmesí sú rôzne. Každý z nich ponúka jedinečné výhody pre každého podľa jeho špecifických potrieb. Matrix obsahuje predovšetkým srvátkové bielkoviny a Trophix prevažne micelární kaseín.

Trophix je ideálny pre ľudí, ktorí chcú využiť výhody kaseinu, ako je dlhodobá aminokyselinová dostupnosť a trvalý pocit sytosti a plnosti.

Matrix je na druhú stranu vhodný pre toho, kto sa chce zamerať viac na rýchly prísun kvalitných živín po tréningu.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 odmerka približne 30 po tréningu alebo kedykoľvek v priebehu dňa medzi jedlami na doplnenie živín.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie