0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Syntrax Trophix

Viac pohľadov

Syntrax Trophix

Dostupnosť: Skladom

38,90 €

* Povinné pole

38,90 €

Detaily

Trophix kombinuje štyri rôzne zdroje bielkovín - ultrafiltrovaný a nedenaturovaný mliečny proteínový koncentrát (obsahujúci micelární kaseín), vaječný albumín, ultrafiltrovaný a nedenaturovaný syrovátkový proteín (Promina™) a glutaminové peptidy do jedného univerzálneho produktu.

Kasein, hlavný zdroj bielkovín v Trophix Kaseín je pomaly pôsobiaci proteín, ktorý sa vstrebáva do tela po dlhšiu dobu. To nielen zabezpečuje telu trvalý zdroj aminokyseliny, ale tiež vytvára dlhodobé pocity sytosti a plnosti.

Trophix je doplnený jedinečnou zmesou syrovátkového proteínu, vaječného albumínu a glutamínových peptidov. Srvátka je rýchlo pôsobiaci zdroj bielkovín, ktorý podporuje imunitný systém a dodáva telesným tkanivám stavebné látky - aminokyseliny.
Vaječný albumín je stredne rýchlo uvolňovaný proteín, ktorý dokonale podporuje rast a zásobuje svalovú tkáň výbornými aminokyselinami a množstvom rastových faktorov. L-glutaminu je jeden z najdôležitejších stavebných kameňov v ľudskom tele. 

Ako sa líši Syntrax -  Trophix od Syntrax - Matrix ?  - LINK NA MATRIX
Aj keď Trophix a Matrix využívajú rovnaké typy vysoko kvalitných bielkovín, bielkovinové pomery jednotlivých zmesí sú rôzne. Každý z nich ponúka jedinečné výhody pre každého podľa jeho špecifických potrieb. 

Matrix obsahuje predovšetkým srvátkové bielkoviny a Trophix prevažne micelární kaseín.

Trophix je ideálny pre ľudí, ktorí chcú využiť výhody kaseinu, ako je dlhodobá aminokyselinová dostupnosť a trvalý pocit sytosti a plnosti.

Matrix  je na druhú stranu vhodný pre toho, kto sa chce zamerať viac na rýchly prísun kvalitných živín po tréningu.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 odmerka približne 30 po tréningu alebo kedykoľvek v priebehu dňa medzi jedlami na doplnenie živín.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie