0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Warrior Whey Protein

Viac pohľadov

Warrior Whey Protein

100 1 100 0

Dostupnosť: Skladom

24,90 €

* Povinné pole

42,90 €

Detaily

Warrior Whey je prémiový srvátkový proteín bohatý na tie najkvalitnejšie suroviny pre tých, ktorí si potrpia na najvyššiu dostupnú kvalitu doplnkov výživy.


Srvátkový proteínový koncentrát je rýchlym zdrojom bielkoviny s vysokou biologickou hodnotou, ktorý je ideálny pre po tréningovú suplementáciu. Nájdete v ňom všetky dôležité aminokyseliny a vysoký obsah BCAA (vetvené aminokyseliny leucín, izoleucín a valín).


Warrior Whey ponúka kvalitné srvátkovú bielkovinu získanú špeciálnou metódou krížový mikrofiltrácie (Cross-flow microfiltration). Vďaka šetrnej metóde spracovania obsahuje všetky dôležité bioaktívne frakcie a mikrofrakcie, vrátane bioaktívnych peptidov.


Warrior Whey je teda ideálnou voľbou najmä u vysokointenzivních silových a funkčných tréningov, keď je potrebné zabezpečiť dostatočný príjem kvalitné bielkoviny pre optimálnu regeneráciu a dodanie stavebných látok pre svalovú hmotu.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 odmerka približne 30 po tréningu alebo kedykoľvek v priebehu dňa medzi jedlami na doplnenie živín.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. martin 14.2.2024
    Kupil som ho lebo som chcel najlacnejší,hovorím si že ked bude hnusný tak mi to nevadí ale toto je mega dobré strašne prekvapil

    +Jedna z najlepších chutí ako som kedy mal čo som zostal úplne v šoku

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie