0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Syntrax Micellar Creme casein

Viac pohľadov

Syntrax Micellar Creme Casein

Dostupnosť: Skladom

21,90 €

* Povinné pole

21,90 €

Detaily

Micellar Creme od Syntrax je skvelý kazeínový proteín ktorý pomôže vašim svalom počas spánku ešte kvalitnejšie rásť. Jedinečné vlastnosti micelárneho kazeínu napomáhajú počas trávenia pozvoľnému uvoľňovaniu aminokyselín do krvného riečišťa. Tak ako je srvátková bielkovina ideálnym potréningovým proteínom, tak je micelárny kazeín najúčinnejšou látkou pre rozštiepenie aminokyselín vo Vašom tele počas oveľa dlhšej doby. V žalúdku získava kazeín formu gélu, čím sa spomaľuje samotné trávenie a rozklad proteínov s tvorbou aminokyselín, ktoré sú nevyhnutné pre rast vašich svalov, je tým dôslednejší.

Micelárny kazeín je najlepším zdrojom bielkovín v prípade, že potrebujete jeho pomalé uvoľňovanie po dlhú dobu.

Micelárny kazeín obsahuje vysoké množstvo bielkovinových frakcií ako beta laktoglobulín, alfa laktalbumín, obsah glykomakropeptidu, imunoglobulín, hovädzie sérový albumín, laktoperoxidáza, laktoferín.
Pomalé a dlhodobé uvoľňovanie aminokyselín z micelárneho kazeínu do krvného riečišťa môže trvať až 7 hodín po požití. Z toho dôvodu je micelárny kazeín výbornou voľbou na použitie pred spaním ako vysoko antikatabolický doplnok s pozvoľným uvoľňovaním aminokyselín počas celej noci.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Rozmiešajte 1 odmerku v približne 200-300ml vody

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie