0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Gladiator Nutrition - Creatine monohydrate

Viac pohľadov

Gladiator Nutrition

Gladiator Nutrition - Creatine monohydrate

Rýchly prehľad

Kreatín monohydrát od Gladiator Nutrition je 100 % čistý kreatín so skvelou absorbciou. Je ideálny na použitie pri výbušných typoch tréningov na celkovú silu a rýchlosť. Je častou zložkou predtréningových púmp, viaczložkových proteínov, gainerov a zmesí aminokyselín. Kreatín má význam pri šprinte, cvičení v posilovni alebo akomkoľvek inom športe, kde je potrebná výbušnosť.

Hlavná zložka:Kreatín monohydrát

Dostupnosť: Skladom

25,90 €

* Povinné pole

25,90 €

Detaily

Kreatín monohydrát od Gladiator Nutrition je 100 % čistý kreatín so skvelou absorbciou.

Je ideálny na použitie pri výbušných typoch tréningov na celkovú silu a rýchlosť. Je častou zložkou predtréningových púmp, viaczložkových proteínov, gainerov a zmesí aminokyselín.

Kreatín má význam pri šprinte, cvičení v posilovni alebo akomkoľvek inom športe, kde je potrebná výbušnosť.
Gladiator Nutrition – Creatine monohydrate je vhodný pre športovcov, ktorí chcú čo najrýchlejšie silu a rýchlosť. Zvyšuje množstvo ATP vo svaloch a tým do nich dodáva silu. Rast svalov je sčasti spôsobený zadržaním vody, čo je vedľajší efekt.

Keď pravidelne zásobujeme svoje telo kreatínom zväčšia sa naše zásoby fosfokreatínu. Je to forma uloženej energie v bunkách, pretože pomáha telu produkovať viac vysoko-energetickej molekuly nazývanej ATP.
ATP sa často nazýva energetická továreň tela. Ak máte viac ATP, vaše telo môže počas cvičenia fungovať lepšie a výkonnejšie. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: zaťažovacia fáza: 5g kreatínu 4–5 x denne v priebehu 1. týždňa. Cieľom tejto fázy je maximálne nasýtenie svalov kreatínom. 
Udržiavacia fáza: 5g kreatínu 1–2 x denne v priebehu 4–6 týždňov.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
ZLOŽENIE: 100% kreatín monohydrát
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Tento produkt nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.
Doplnok výživy určený pre zvlástnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

Nutričné hodnoty 
Gladiator Nutrition - Creatine monohydrate

1 dávka = 5 g 

Kreatín monohydrát

                         5 g 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: zaťažovacia fáza: 5g kreatínu 4–5 x denne v priebehu 1. týždňa. Cieľom tejto fázy je maximálne nasýtenie svalov kreatínom. udržiavacia fáza: 5g kreatínu 1–2 x denne v priebehu 4–6 týždňov.