0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Universal – Animal Flex

Viac pohľadov

Universal

Universal – Animal Flex

Rýchly prehľad

V 90. rokoch vedci zistili, že ideálnym spôsobom, ako suplementovať vrcholových športovcov, vzpieračov a všetkých atlétov svetovej triedy, je podávať im už vopred presne zostavené balíčky tabliet so všetkými potrebnými látkami, ktoré potrebujú.
Za pár rokov prišiel na trh prvý z takýchto komplexných riešení.
Vyrobila ho firma Universal a volá sa Animal Flex.
Od tej doby je stále jednotkou a najlepšie predávanou kĺbovou výživou na svete.

Dostupnosť: Skladom

44,90 €

Detaily

V 90. rokoch vedci zistili, že ideálnym spôsobom, ako suplementovať vrcholových športovcov, vzpieračov a všetkých atlétov svetovej triedy, je podávať im už vopred presne zostavené balíčky tabliet so všetkými potrebnými látkami, ktoré potrebujú. Za pár rokov prišiel na trh prvý z takýchto komplexných riešení. Vyrobila ho firma Universal a volá sa Animal Flex. Od tej doby je stále jednotkou a najlepšie predávanou kĺbovou výživou na svete.

Žiadny iný doplnok výživy na podporu kĺbov nezískal toľko ocenení ako Animal Flex. Zložky v Animal Flex pomáhajú udržiavať zdravú funkciu kĺbov, pružnosť a flexibilitu. 

Animal Flex sa skladá z MSM, chondroitínu a glukosamínu, tieto látky slúžia na regeneráciu, obnovu a ochranu kĺbov, chrupaviek či spojivových tkanív. 

Produkciu kĺbovej tekutiny zabezpečuje kyselina hyalurónová, ľanový olej a cetyl myristoleát zmes. Tieto látky sa starajú o to aby sa kĺby s hladkosťou hýbali a prirodzene pracovali.

Proti vzniknutým zápalom účinne pomáha bojovať komplex nazvaný Joint Support Complex, ktorý obsahuje extrakt z koreňa zázvoru , kurkumín , bosweliu , quercetin , bromelain žraločiu chrupavku , karob ( rohovník ) , želatínu , glycerín , sójový olej , čistenú vodu , stearát horečnatý a kyselinu stearovú.

Ďalej je Animal Flex powder obohatený o množstvo vitamínov a minerálov, ktoré perfektne dopĺňajú zloženie produktu a zosilňujú jeho účinky.
Vitamíny a minerály, ktoré Animal Flex powder obsahuje sú dôležité svojimi účinkami pre zdravie kĺbov a väzív. Sú to vitamíny C, E, zinok, selén a mangán.  

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užite jeden balíček denne s jedlom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
ZLOŽENIE: ostatné zložky: Fosforečnan vápenatý, maltodextrín, želatína, kyselina stearová, stearát horečnatý, čistená voda, mikrokryštalická celulóza, glycerín, oxid kremičitý, farbivo (karamel), farmaceutická glazúra.
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užite jeden balíček denne s jedlom.