0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Gladiator Muscle - Artro Flex

Viac pohľadov

Gladiator Nutrition

Gladiator Nutrition - Artro Flex

Rýchly prehľad

Gladiator Nutrition - Artro Flex je určený pre výživu pohybového aparátu. Obsahuje veľmi účinné látky dôležité pre syntézu tkanív, zodpovedných za pevnosť a pružnosť chrupaviek a kĺbov.

Dostupnosť: Skladom

22,90 €

* Povinné pole

22,90 €

Detaily

Gladiator Nutrition - Artro Flex je určený pre výživu pohybového aparátu. Obsahuje veľmi účinné látky dôležité pre syntézu tkanív, zodpovedných za pevnosť a pružnosť chrupaviek a kĺbov.

Kĺbová výživa nepatrí medzi trháky na poli suplementov, má však svoje postavenie medzi základnými doplnkami výživy a mala by byť súčasťou pravidelného užívania, či už máte problémy, alebo nie. Je nutné si uvedomiť, že jedine so zdravými kĺbmi a šľachami budete schopní pravidelne trénovať a dosahovať progres. Pokiaľ budete obmedzení na pohybe, vaše úsilie môže vyjsť na prázdno. 

Gladiator Nutrition - Artro Flex sa skladá z najdôležitejších živín, ktoré sú potrebné dopĺňať pri výkonnostných športovcoch, pri ktorých sú kĺby extrémne namáhané ale aj bežným ľudom s oslabenými kĺbmi.

Spoločné použitie glukosamínu s MSM a chondroitínom, má synergický efekt. Ich kombináciou je možné dosiahnuť rýchlejšiu regeneráciu kĺbov a zmiernenie bolesti v nich!

Glukosamín sulfát 
Má priaznivé účinky potláčajúce bolesť a zápaly kĺbov. Podporovaním funkcie a mobility, môže glukosamín urýchľovať regeneráciu    poškodených       kĺbov. Glukosamín zároveň účinne zmierni bolesť a má protizápalový efekt.

Chondroitín sulfát 
Má najväčšie zastúpenie v chrupavkách, v ktorých zadržiava vodu a tým zlepšuje ich pružnosť. Má aj vlastnosť chrániť ešte zdravé tkanivá, zabraňuje tvorbe enzýmov, ktoré oslabujú tkanivo chrupavky odoberaním esenciálnych živín. Chondroitín aktívne znižuje bolesti pri zápaloch spojivových tkanív, účinne pôsobí pri regenerácii šliach a väzív.

MSM 
Má v prvom rade protizápalové účinky, navyše tlmí bolesti a potláča opuchy kĺbov a svalov. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 2 x denne po 2 tablety pred jedlom, zapiťdostatočným množstvom vody.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Tento produkt nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.
Doplnok výživy určený pre zvlástnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 2 x denne po 2 tablety pred jedlom, zapiťdostatočným množstvom vody.