0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Haya labs - Collagen 500mg

Viac pohľadov

Haya labs

Haya labs - Collagen 500mg

Hlavná zložka:Kolagén
Hmotnosť:90tbl

Dostupnosť: Skladom

9,90 €

Detaily

Účinky kolagénu nie sú povolené Európskými úradmi, spíšeme aspoň účinky, ktoré sa výrobku pripisujú v tradičných medicínach a liečiteľstvách. Nejedná sa o zdravotné tvrdenia.

Kolagén je najbežnejšia bielkovina u cicavcov a je dôležitou súčasťou spojivových tkanív v tele. Chrupavka, šľachy, väzy, kosti a koža sú tvorené predovšetkým kolagénom. Kolagén možno nájsť aj v rohovke oka a očných šošovkách. Spolu s keratínom je kolagén zodpovedný za elasticitu pokožky. Kolagén je dôležitý pre vývoj tkanív a podporuje krvné cievy. Používa sa v rôznych ortopedických, chirurgických a zubných oblastiach, rovnako ako v kozmetickej chirurgii a ako liek v prípade popálenia.

Možné výhody užívania kolagénu:

  1. Môže podporiť funkciu zdravých kĺbov
  2. Môže priniesť úľavu od príznakov spojených s reumatoidnou artritídou
  3. Môže znížiť alebo odstrániť bolesti v dôsledku rôznych problémov s kĺbom
  4. Podporuje výživu chrupavky a kostí
  5. Podporuje pružnosť pokožky
  6. Collagen od Haya Labs obsahuje hydrolyzovaný kolagén - modifikovanú formu bielkoviny, enzymaticky naštiepenou na menšie frakcie.

Enzymatická hydrolýza kolagénové tkaniva produkuje hydrolyzovaný kolagén. Ide o proces, pri ktorom je proteín rozdrvený do malých, nízkomolekulárnych bioaktívnych peptidov, čo sú aminokyselinami v ľahko stráviteľnej forme. Poskytujú príležitosť pre správne fungovanie ľudského tela.
To pomáha bielkovinám ľahko sa transformovať do jedinečného výživného prvku, ktorý sa ľahšie trávi a lepšie absorbuje v tele. Hydrolyzovaný kolagén je bohatým zdrojom základných aminokyselín, ktoré v tele tvoria kolagénovú molekulu, vrátane glycínu, prolínu a hydroxyprolínu, lyzínu a hydroxylysinu. Ako hydrolyzovaný zdroj týchto aminoskupín hydrolyzovaný kolagén podporuje zdravie všetkých tkanív obsahujúcich kolagén v tele ako sú chrupavky, kosti, šľachy a väzy. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 4 až 6 kapsúl denne rozdelených do dvoch dávok, zapite dostatočným množstvom vody.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 15 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie