0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
PVL Mutant mass

Viac pohľadov

Mutant

PVL Mutant Mass

Rýchly prehľad

Gainer Mutant Mass od PVL je celosvetovo jedným z najobľúbenejších gainerov na naberanie kvalitnej svalovej hmoty a v pomoci pri priberaní na váhe.
O jeho obľúbenosti a účinnosti svedčí aj fakt, že od roku 2005 sa predali milióny dávok vo viac ako 100 krajinách sveta. Niet preto pochýb, že Mutant Mass patrí k špičkovým doplnkom výživy pre športovcov na trhu.
Bielkoviny:56 g
Sacharidy:192 g
Tuky:12 g

Dostupnosť: Skladom

42,90 €

* Povinné pole

22,90 €

Detaily

Gainer Mutant Mass od PVL je celosvetovo jedným z najobľúbenejších gainerov na naberanie kvalitnej svalovej hmoty a v pomoci pri priberaní na váhe. O jeho obľúbenosti a účinnosti svedčí aj fakt, že od roku 2005 sa predali milióny dávok vo viac ako 100 krajinách sveta. Niet preto pochýb, že Mutant Mass patrí k špičkovým doplnkom výživy pre športovcov na trhu.

Pri budovaní veľkých svalov a značných silových prírastkoch je potrebné nielen pravidelný a intenzívny tréning, ale taktiež je veľmi dôležitý druhý faktor a to správna a kvalitná výživa, ktorá zohráva v kulturistike extrémne dôležitú a absolútne nenahraditeľnú rolu!

PVL Mutant Mass tvorí až 10 druhov proteínov s rýchlym aj pomalým vstrebaním aby sa zabezpečilo väčšie množstvo vstrebateľného proteínu do svalov a tak sa podmienil ešte väčší nárast vašich svalov. Tento komplex poskytuje telu všetky nevyhnutné aminokyseliny, vrátane 9 aminokyselín, ktoré sa považujú za nevyhnutné pre život, pretože telo ich nemôže syntetizovať. Vaše svaly tak budú postupne zaplavené vlnou di, tri a oligo peptidových aminokyselín z týchto proteínov.

Vyvážený sacharidový komplex u PVL Mutant Mass sa skladá z rýchlych a pomalých sacharidov pre optimálny prísun energie. Oproti predchádzajúcej verzii sa Mutant Mass nachádza až o neuveriteľných 52% menej cukru. Navyše okrem iných boli pridané aj skvelé sacharidové zložky ako ovos a sladké zemiaky – batáty.

PVL Mutant Mass je tiež obohatený o jedinečnú formulu LIPOTHERMTM Sport Oil, ktorá je kombináciou vysoko kvalitných tukov ako je - MCT, CLA, ľanový olej a avokádo na podporu rastu svalovej hmoty, zároveň však znižuje ukladanie tuku a podporujú spaľovanie tukov. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Rozmiešajte 1 dávku – 280g ( 4odmerky ) v 500-800 ml vody a užite po tréningu.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
ZLOŽENIE: Zmes sacharidov (kukuričný škrob, maltodextrín, jačmenný škrob, sladký zemiak, valcovaný ovos), Pro-Matrix zmes bielkovín (srvátkový koncentrát, hydrolyzovaný srvátkový proteín, srvátkový izolát, micelárny kazeín, mliečny koncentrát, mliečny izolát), zmes lipidov (frakcionovaný kokosový olej (MCT), avokádo, ľanové semeno, tekvicové semienka, slnečnicový olej), zahusťovadlá (odtučnená sója, hrášok, guarová guma), kakao, prírodné a umelé arómy, farbivo (karamel), sladidlo (sukralóza), soľ, kávový prášok, emulgátor (slnečnicový lecitín), enzýmy (laktáza, proteáza), extrakt zo škorice (Cinnulin PF®), višňa.
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Môže obsahovať alergény.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

Nutričné hodnoty
PVL Mutant Mass

1 dávka = 280 g

Energetická hodnota

4602 kJ / 1100 kcal

Tuky

12 g

z toho nasýtené

6 g

Sacharidy

192 g

z toho cukry

18 g

Vláknina

8 g

Bielkoviny

56 g

Soľ

1,45 g

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Rozmiešajte 1 dávku – 280g ( 4odmerky ) v 500-800 ml vody a užite po tréningu.