0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Gladiator Nutrition - Brutal Mass Gainer

Viac pohľadov

Gladiator Nutrition

Gladiator Nutrition - Brutal Mass Gainer

Rýchly prehľad

Prvotriedny anabolický gainer Brutall Mass Gainer od Gladiator Nutrition poskytuje pokročilú anabolickú formulu pre maximálnu regeneráciu a nárast svalovej hmoty. 

Dostupnosť: Skladom

39,90 €

* Povinné pole

39,90 €

Detaily

Prvotriedny anabolický gainer Brutall Mass Gainer od Gladiator Nutrition poskytuje pokročilú anabolickú formulu pre maximálnu regeneráciu a nárast svalovej hmoty. 
Skvelo pomáha nabrať kvalitnú svalovú hmotu ľudom, ktorí majú problém s priberaním a potrebujú dosiahnuť väčší kalorický príjem a to najmä po tréningu.

Brutall Mass Gainer sa radí medzi špičkové gainery s perfektným vyvážením živín. Obsahuje vyváženú kombináciu pomalých a rýchlych sacharidov, ktoré zaisťujú rovnomerné vylučovanie inzulínu a tým dochádza k maximálnemu ukladaniu glykogénu do svalových buniek.

Použitím vysoko kvalitných bielkovinových zdrojov na báze koncentrátu srvátkovej bielkoviny je zaručená rýchla stráviteľnosť a maximálna využiteľnosť pre svaly ihneď po tréningu. 
Ak ste mali niekedy problém s naberaním svalovej hmoty alebo ťažkosti s jej udržanie Brutall Mass Gainer od Gladiator Nutrition je určený priamo pre Vás. 

Gladiator Nutrition - Brutall Mass Gainer je vhodný pre:

  1. Pre športovcov vyžadujúcich efektívny nárast svalov
  2. Pre bodybuilderov s dlhotrvajúcim zaťažením a veľkým fyzickým vypätím
  3. Pre športy vytrvalostného charakteru na doplnenie energie a rýchlejšiu regeneráciu
  4. Pre ľudí s rýchlym metabolizmom a problémom pribrať na svalovej hmote či váhe 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Rozmiešajte 1 dávku = 70g gaineru v približne 300ml vody a užívajte podľa tréningových cielov. Po tréningu na doplnenie živín, ako ľahké jedlo pred tréningom alebo počas dňa.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Môže obsahovať alergény.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie