0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
DY Nutrition Game Changer Mass

Viac pohľadov

Dorian Yates nutrition

DY Nutrition Game Changer Mass

Dostupnosť: Skladom

34,90 €

* Povinné pole

34,90 €

Detaily

Game Changer Mass od Dorian Yates Nutrition je novým revolučným gainerom ktorý obsahuje všetko čo potrebujete na budovanie kvalitnej svalovej hmoty. 
Tento revolučný gainer obsahuje vysoko kvalitné zdroje bielkovín, základné vitamíny a minerály, kreatín a komplexné sacharidy pre trvalú energiu a výkon v posilňovni. Vďaka praktickému all in zloženiu je gainer Game Changer Mass skutočne "game changer" gainer ktorý obsahuje všetko čo vaše svaly potrebujú.

Proteínovú zložku Game Changer Mass tvorí srvátkový koncentrát, mliečny koncentrát, kazeinát vápenatý a hydrolyzovaný hovädzí izolát. Tieto proteíny majú rôznu dobu vstrebávania a dokážu tak zásobovať svaly potrebnými živinami na dlhú dobu. Niektorý zdroj bielkoviny ako napríklad srvátkový koncentrát dodá bielkoviny vašim svalom takmer ihneď a zas iný zdroj ako napríklad kazeín bude dodávať vašim svalom bielkoviny až približne 7 hodín.

Game Changer Mass je tiež obohatený o komplex aminokyselín (BCAA, glutamín, AAKG) a tiež kreatín monohydrát, ktorý zvyšuje fyzickú výkonnosť. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Rozmiešajte 1 dávku (2 odmerky = 150 g) v 400 ml vody. V tréningové dni užite 1 dávku ihneď po tréningu. V netréningové dni užite 1 dávku počas dňa medzi jedlami. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie