0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Extrifit Night Protein 80 Micelar

Viac pohľadov

Extrifit Night Protein 80 Micelar

Dostupnosť: Skladom

26,50 €

* Povinné pole

49,90 €

Detaily

Night Protein 80 Micelar od Extrifit obsahuje micelárny kazeín so sladidlom z rastliny stévie a pridanými siedmimi tráviacimi enzýmami pre dokonalé využitie proteínu. Micelar Casein je kvalitný zdroj bielkovín s dlhodobým uvoľňovaním aminokyselín. Konzumácia proteínu Micelar Casein je vhodná, keď predpokladáte, že nebudete mať možnosť sa niekoľko hodín najesť, napr. v škole, pri skúškach, na cestách a predovšetkým pred spánkom.

Micelárny kazeín je často označovaný aj ako nočný proteín pretože sa zvyčajne užíva krátko pred spánkom. V priebehu spánku potom dochádza k postupnému uvoľňovaniu aminokyselín a ich postupnej dodávke ku svalom, ktoré tak sú zásobené stavebnými látkami pre rasr aj v priebehu noci.

Príjem toho vysoko kvalitného zdroja proteínu prispieva k rastu svalovej hmoty a jej zachovanie zabezpečuje v situáciách, kedy je zvyčajne ohrozená katabolizáciou (napr. v období, kedy v príjme potravy nastávajú neúmerne dlhé prestávky a nastáva hladovanie). 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku 1-2x denne podľa potreby. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Môže obsahovať alergény

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie