0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Extrifit Long 80 Multiprotien

Viac pohľadov

Extrifit Long 80 Multiprotein

Dostupnosť: Skladom

52,90 €

* Povinné pole

Od: 52,90 €

Detaily

Long 80 Multiprotein od Extrifit je viaczložkový proteín obsahujúci bielkoviny až z 8 proteínových zdrojov. Vďaka tomu má Long 80 Multiprotein typický vyvážené aminokyselinové spektrum, čo je pre jeho účinok veľmi dôležité! 
Obsiahnuté bielkoviny sú zo 75 % tvorené srvátkovými proteínovými koncentrátmi a z 25 % bielkovinami z micelárny kyselín a vaječných bielkovín. Novinka prichádza však v oblasti uvoľňovania bielkovín. Zatiaľ čo väčšina proteionvých nápojov bielkoviny uvoľňuje rýchlo a vo veľkom množstve, tento proteínový nápoj je prispôsobený tak, aby bielkoviny boli uvoľňované čo možno najplynulejšie a bielkoviny tak budú telo poháňať znateľne dlhšiu dobu.

Hlavnou prednosťou produktu je jeho postupnejšie uvoľňovanie oproti klasickému srvátkovému proteínu, a tento proteín tak môže zásobovať svaly bielkovinami dlhší čas.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku 1-2x denne podľa potreby. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Môže obsahovať alergény

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie