0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Extrifit Hydro 77 DH12

Viac pohľadov

Extrifit

Extrifit Hydro 77 DH12

Dostupnosť: Skladom

54,90 €

* Povinné pole

54,90 €

Detaily

Hydro 77 DH12 od Extrifit je nový a vylepšený hydrolyzovaný proteín od jeho predchodcu Hydro Instant. Hydro 77 DH12 má lepšie zloženie, lepšiu konzistenciu aj lepšiu chuť. Hydro 77 DH12 obsahuje instantný, teda ľahko rozpustný, enzymaticky hydrolyzovaný srvátkový koncentrát so stupňom hydrolýzy DH12.
Vďaka čomu je proteín skvele stráviteľný. Navyše proteín je sladený stéviou. 

Extrifit hovorí: "Stupeň hydrolýzy je najdôležitejší údaj, ktorý určuje kvalitu hydrolyzovaného proteínu. Proteíny môžu byť vystavené procesu hydrolýzy rôznou mierou, alebo môžu mať rôzne vysoký stupeň hydrolýzy. Na rozdiel od niektorých iných výrobcov uvádzame stupeň hydrolýzy nielen na etikete výrobku, ale je obsiahnutý priamo v jeho názve - DH12, čo je vysoký stupeň hydrolýzy, vďaka ktorému má tento náš výrobok vysoký obsah krátkych peptidov. Proteíny s vysokým stupňom hydrolýzy sú typické tým, že majú mierne, ale naozaj mierne a nie nepríjemne horkastú chuť, čo môžete pocítiť aj u nášho výrobku, a je to dokladom toho, že sa jedná o skutočne kvalitný hydrolyzovaný produkt. Vyhnite sa tzv. hydrom, ktoré neuvádzajú stupeň hydrolýzy. Obvykle je to v takom prípade maximálne stupeň 4, ktorý nemá význam v rýchlosti vstrebávania bielkoviny. Len je drahšie." 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 až 2x denne jednu odmerku.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neodporúča sa užívať osobám mladším ako 18 rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie