0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
pvl mutant whey

Viac pohľadov

Mutant

Mutant – Whey protein

Rýchly prehľad

Chcete proteín, ktorý je iný a jedinečný ? Zároveň však musí spĺňať všetky vaše očakávania o kvalite a prírastku svalovej hmoty ?
Potom nový Mutant Whey protein je presne to čo hľadáte!

Bielkoviny:22 g
Sacharidy:7 g
Tuky:3, 5 g
Hlavná zložka:srvátkový proteín

Dostupnosť: Skladom

44,90 €

* Povinné pole

44,90 €

Detaily

Chcete proteín, ktorý je iný a jedinečný ? Zároveň však musí spĺňať všetky vaše očakávania o kvalite a prírastku svalovej hmoty ?

Potom nový Mutant Whey protein je presne to čo hľadáte!

Nový Mutant WHEY bol vyvinutý po 28 mesiacoch špeciálneho výskumu s dbaním na potreby športovcov. Mutant WHEY je svetovo prvý proteín, pri ktorom boli použité špeciálne druhy proteínu, z ktorých každý má svoje vlastné a jedinečné vlastnosti.

Mutant WHEY je 5 zložkový proteín s rôznych druhov bielkovín, s rôznymi vlastnosťami a tým zabezpečuje, že ku každému receptoru sa dostane zvlášť a tým zabezpečuje jedinečné vstrebanie stavebných látok do cieľových buniek – svalov.

Čo to znamená v praxi ? Žiadny, zbytočne nespracovaný proteín nevzniká, Mutant WHEY je 100 % využitý kvôli času vstrebania jednotlivých proteínov!! Každý z týchto 5 zdrojov srvátkových bielkovín sú 100 % kompletné a bohaté na BCAA a Glutamín, dokonca ešte s lepším vstrebaním.

Mutant WHEY je vyrobený vo federálne kontrolovaných GMP (Good Manufacturing Practes) licencovaných zariadeniach. U GMP je protokol špeciálne využívaný v potravinárskom, farmaceutickom a zdravotníckom priemysle. Tým sa zaručuje spotrebiteľom najvyššia kvalita, bezpečnosť a ochrana zdravia v každom ohľade.

Žiadny výrobok, ktorý neprejde náročnými testami, nemôže byť určený spotrebiteľovi. PVL Mutant firma vám garantuje, že sa ku vám dostane len to najlepšie, čo na trhu nájdete. V Mutant WHEY nájdete všetky najkvalitnejšie a najčistejšie zložky pre vaše svaly!

Mutant WHEY obsahuje zložky:

NITROSERUMTM
Je nová forma srvátky, ktorá vám pomôže dosiahnuť rýchlejší rast svalov a navyše posilňuje vylučovanie rastového hormónu. Isto vám je známe, že srvátkové izoláty sú rýchlo vstrebateľné, ale nie všetky bielkoviny musia byť vstrebané pretože telo nemá také množstvo živín na vstrebávanie naraz.
NITROSERUMTM vstrebáva tieto bielkoviny stálym tempom, čo zabezpečí postupné zásobovanie svalov stavebnými látkami. Proteín bbsahuje prírodné fosfolipidy a kolostrálne rastové faktory (IGF-1, IGF-2), ktoré podporujú rast organizmu.

ActiNOS®
Je zložka hydrolyzovaného Whey proteínu s bioaktívnou peptidovou izoláciou. Je vyrobený patentovaným systémom, ktorý rýchlo stimuluje NOS (syntázy oxidu dusnatého), až o 950%. Tým sa zlepšuje prietok krvi a zabezpečí sa tak lepšia výživa pre vaše svaly! 
Hydrolyzovaný Whey proteín poskytuje žiaduce bioaktívne látky, vrátane Di, Tri a Oligo peptidy, beta-laktoglobulín, alfa-laktalbumín, sérový albumín a imunoglobulíny.

Komplex vlákniny
Obsahuje komplex vlákniny, ktorý pomáha zlepšovať lepšie vstrebávanie aminokyselín, a vďaka tomu sú receptory schopné lepšie absorbovať každú živinu. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: V prípade bežného použitia zmiešajte 1 odmerku Mutant Whey s 200-400 ml studenej vody a intenzívne pretrepte v šejkri. Ak si trúfate na "Mutant" dávku, zmiešajte 2 odmerky produktu s 500 ml studenej vody. Užívajte 1 až 3 krát denne, najlepšie ráno po prebudení, po tréningu a pred spaním.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
ZLOŽENIE: NitroSerum (Unikátny membránovo filtrovaný srvátkový koncentrát/fosfolipidový komplex), Mikro filtrovaný srvátkový koncentrát, za studena spracovaný srvátkový izolát, ActiNOS hydrolyzovaný srvátkový bioaktívny peptid izolát, hydrolyzovaný srvátkový izolát, Dispersion Controlled Complex (inulín, xantánová guma, ovsené a sójové prášky) Glutamín peptidy (z hydrolyzovaných pšeničných bielkovín), prírodné a umelé príchute/stimulátory, citrát draselný, acesulfam draselný, sukralóza, sójový lecitín.
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Môže obsahovať alergény.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

Nutričné hodnoty
Mutant – Whey protein  

1 dávka = 37 g

Energetická hodnota

150 kcal

Tuky

3,5 g

z toho nasýtené

2 g

Sacharidy

7 g

z toho cukry

2 g

Vláknina

2 g

Bielkoviny

22 g

Sodík

120 mg

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: V prípade bežného použitia zmiešajte 1 odmerku Mutant Whey s 200-400 ml studenej vody a intenzívne pretrepte v šejkri. Ak si trúfate na "Mutant" dávku, zmiešajte 2 odmerky produktu s 500 ml studenej vody. Užívajte 1 až 3 krát denne, najlepšie ráno po prebudení, po tréningu a pred spaním.