0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Swiss Pharmaceuticals A.O.C

Viac pohľadov

Swiss Pharmaceuticals

Swiss Pharmaceuticals A.O.C

60 1 100 0

Dostupnosť: Skladom

23,90 €

Detaily

A.O.C. od Swiss Pharmaceuticals je skvelý jedinečný doplnok! Tvoria ho tri základne zložky: AAKG, Ornithin a Citrulín. Je špeciálne navrhnutý na vyvolanie maximálneho napumpovania svalstva. A.O.C. je možné užívať v tréningové aj netréningové dni. A to aj niekoľkokrát počas dňa. Okrem samotného prekrvenia a napumpovania svalov perfektne zlepšuje aj spánok.

AAKG:
Arginín alfa-ketoglutarát (skrátené označenie AAKG, resp. A-AKG) je látka zložená z aminokyseliny l-arginínu a alfaketoglutarátu (kyselina alfaketoglutarová). Užíva sa s primárnym cieľom podporiť metabolizmus oxidu dusnatého v organizme. Účinky tohto suplementu však nemusia byť len také jednostranné. Hrá významnú úlohu v mnohých biologických procesoch. Pomáha telu zbavovať sa odpadových produktov, podieľa sa na tvorbe rozmanitých zlúčenín v organizme (vrátane kreatínu), na výrobe oxidu dusnatého (ktorý prispieva k uvoľňovaniu ciev – vazodilatácii), stimuluje uvoľňovanie hormónov, v prípade potreby sa môže premeniť na glukózu, a rôzne iné funkcie.

Citrulín malát:
Citrulín malát je neesenciálna aminokyselina (teda organizmus ju dokáže produkovať), ktorá sa v obličkách mení na arginín a oxid dusnatý (NO). Ten v tele spôsobuje rozšírenie ciev, vďaka tomu znižuje krvný tlak a tiež zvyšuje prietok krvi. Okrem toho oxid dusnatý podnecuje vylučovanie určitých hormónov, napríklad rastového hormónu a inzulínu. Forma malátu znamená, že na citrulín je naviazaná soľ kyseliny jablčnej.  

Ornitín:
L-Ornitín je aminokyselina využívaná najmä vo výživových doplnkoch určených pre športovcov. Veľmi dôležitá je napríklad jej funkcia stimulácie rastového hormónu, ktorý je dôležitý pre svalstvo a odbúravanie podkožného tuku. Látka je významná aj pri detoxikácii a očistení nášho tela od rôznych odpadových látok. Využíva sa najmä na podporu rastu a obnovy svalových tkanív, ale aj na všeobecné zvýšenie energie a fyzickej kondície.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užiťe 6 kapsúl s 250 ml studenej vody 45 minút pred tréningom. Pre hardcore cvičencov odporúčame 8 kapsúl s 250 ml studenej vody 45 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
ZLOŽENIE: Yohimbine HCL
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. Môže obsahovať alergény

  1. Martin 27.2.2023
    O.K

    Pumpa není zla ale ani ničím extra nevyniká...takých 6,5/10 pri 8 tabletkach samozrejme

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie