0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Submission Science Agma Punch 100caps

Viac pohľadov

Submission sc.

Submission Science Agma Punch 100caps

Dostupnosť: Skladom

22,90 €

Detaily

Agma Punch od Submission Science je kvalitný doplnok na podporu svalovej pumpy s obsahom 350 mg agmatin sulfátu v jednej kapsule. Agma Punch obsahuje najkvalitnejšiu surovina AGmass™ od Compound Solutions Inc. v USA ktorý sa považuje za ešte účinnejší než klasický Agmatine Sulfate. 
AGmass™ je totižto vysoko čistý a prírodný zdroj agmatínu vyrobený modernými fermentačnými metódami.

AGmass™ sa dokonca považuje za najkvalitnejšiu formu Agmatín sulfátu na trhu je to biogénny amín a bol testovaný HPLC na overenie čistoty a účinnosti. Agmatín použitý v produkte Submission Science nie je odvodený od 1,4-diaminobutánu, takže neobsahuje hlavnú nečistotu 1,4-diguanidinobután, ktorá sa nachádza v iných typoch Agmatine na trhu.

Ak máte radi svalovú pumpu tak by ste rozhodne mali vyskúšať Agma Punch od Submission Science. Agmatine Sulfat je veľmi dobrý a účinný NO doplnok, silnejší než známa klasika ako Arginine, AAKG a podobne. Zároveň Agmatine pomáha lepšie a rýchlejšie dostávať živiny do svalov, tiež napomáha lepšiemu spaľovanou tukov a urýchľuje regeneráciu. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 3 kapsule 30 minút pred tréningom, v netréningové dni užívajte 3 kapsule ráno pred raňajkami.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie