0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Revenge - Brain Pro

Viac pohľadov

Revange nutrition

Revange - Brain Pro

Rýchly prehľad

Brain Pro od Revange je nový povzbudzovač s nootropickým účinkom, určený pre ľudí, ktorí potrebujú zlepšiť pamäť, zvýšiť pohodu a zaostriť zameranie na dlhú dobu. Brain pro je silný povzbudzovač, ktorý zvyšuje kognitívne funkcie, odbúrava stres a má energizujúci účinok potrebný na zvýšenie duševnej námahy.

Dostupnosť: Skladom

39,90 €

Detaily

Brain Pro od Revange je nový povzbudzovač s nootropickým účinkom, určený pre ľudí, ktorí potrebujú zlepšiť pamäť, zvýšiť pohodu a zaostriť zameranie na dlhú dobu. Brain pro je silný povzbudzovač, ktorý zvyšuje kognitívne funkcie, odbúrava stres a má energizujúci účinok potrebný na zvýšenie duševnej námahy.

Posilňovač mysle Brain Pro je zmesou stimulantov, adaptogénov a nootropík, ktoré vám umožňujú zvládať najťažšie mentálne úlohy pri zachovaní vysokej koncentrácie, čistoty mysle a zvýšenej motivácie. Brain Pro od Revange reguluje rovnováhu acetylcholínu, zvyšuje pamäť a má neuroprotektívny účinok.

Brain Pro sa odporúča ľuďom, ktorí intenzívne pracujú duševne, študentom a všetkým, ktorí potrebujú výnimočnú koncentráciu a zvýšenie duševného výkonu. Je to jeden z najefektívnejších mentálnych zosilňovačov s obsahom stimulačných a nestimulačných zložiek, ktoré zvyšujú duševnú aktivitu, regulujú činnosť neurotransmiterov, zvyšujú hladinu serotonínu a zvyšujú celkovú náladu. 
Brain Pro podporuje rast kreativity, nálady, pozornosti, motivácie a bdelosti a poskytuje najlepšiu duševnú podporu.


ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 až 2 kapsuly denne pred fyzickým/mentálnym výkonom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie