0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Hammer Labz Noopept Max 100 Caps

Viac pohľadov

Novinka

Hammer Labz

Hammer Labz Noopept Max 100 Caps

Dostupnosť: Skladom

39,90 €

Detaily

Noopept Max od Hammer Labz je skvelý doplnok pre podporu pamäte a koncentrácie. Každá kapsula obsahuje vysokú dávku Noopept až 50mg, ďalej je Noopept Max obohatený aj o 150mg L-Tyrosine a 350mg Choline Bitartrate.
Noopept je nepochybne jedným z najlepších doplnkov, ktoré pomáhajú stimulovať nervový systém, mozog a jeho kognitívne schopnosti. 
To znamená, že budete schopný pracovať efektívnejšie, konať efektívnejšie a viac si pamätať - Noopept skrátka zvýši výkon vášho mozgu. Je ideálny nielen pre študentov, ktorí si potrebujú veľa pamätať ale aj pre ľudí, ktorí pracujú duševne a zaťažujú svoj mozog na maximum. Vďaka doplnku Noopept Max budete schopný pracovať efektívnejšie, dlhšie a s lepšou koncentráciou.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 kapsulu 1 až 2 krát denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie