0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Hammer Labz Noopept Max 100 Caps

Viac pohľadov

Hammer Labz

Hammer Labz Noopept Max 100 Caps

Dostupnosť: Skladom

39,90 €

Detaily

Noopept Max od Hammer Labz je skvelý doplnok pre podporu pamäte a koncentrácie. Každá kapsula obsahuje vysokú dávku Noopept až 50mg, ďalej je Noopept Max obohatený aj o 150mg L-Tyrosine a 350mg Choline Bitartrate.
Noopept je nepochybne jedným z najlepších doplnkov, ktoré pomáhajú stimulovať nervový systém, mozog a jeho kognitívne schopnosti. 
To znamená, že budete schopný pracovať efektívnejšie, konať efektívnejšie a viac si pamätať - Noopept skrátka zvýši výkon vášho mozgu. Je ideálny nielen pre študentov, ktorí si potrebujú veľa pamätať ale aj pre ľudí, ktorí pracujú duševne a zaťažujú svoj mozog na maximum. Vďaka doplnku Noopept Max budete schopný pracovať efektívnejšie, dlhšie a s lepšou koncentráciou.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 kapsulu 1 až 2 krát denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie