0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Brawn Nutrition Sleep & Ghrow 120 Caps

Viac pohľadov

Brawn Nutrition

Brawn Nutrition Sleep & Ghrow V2 120 Caps

Dostupnosť: Skladom

33,90 €

Detaily

Sleep & Grow v2 od Brawn Nutrition je vysoko účinný doplnok na podporuje kvalitného spánku pre športovcov. Užívanie tohto doplnku pred spaním vás odmení kvalitným a hlbokým spánkom pri ktorom vaše telo maximálne zrelaxuje. Sleep & Grow v2 taktiež pomáha počas spánku regenerovať centrálny nernový systém, pomáha rýchlejšej regenerácií po cvičení a taktiež napomáha zvýšeniu syntézy rastového hormónu a testosterónu.

Určite každý skúsený kulturista vie prečo je starostlivosť o dobrý nočný spánok taká dôležitá, pretože sa priamo premieta do počtu dosiahnutých svalových prírastkov. Ako sa teda postarať o dostatočne dlhý a kvalitný spánok? Skutočne je nevyhnutné dodržiavať pravidlá spánkovej hygieny a upokojiť telo pred spaním. Siahnuť však môžete aj po správnych doplnkoch na zlepšenie kvality spánku.
Napríklad 
Brawn Elite Sleep & Grow v2 je toho vynikajúcim príkladom a skvelou volbou pre jeho synergické multi zloženie. Jeho výhodou je určite viacsmerné pôsobenie. Okrem toho, že podporujú kvalitu spánku, veľmi priaznivo pôsobia aj na obnovu svalových vlákien. To zase môže ovplyvniť pôsobivejšie prírastky a následne aj pozoruhodnejšie rozšírenie svalov.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 4 kapsule približne 30-60 minút pred spánkom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie