0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Swiss pharma Nightmare

Viac pohľadov

Swiss pharmaceuticals

Swiss pharma Nightmare

Rýchly prehľad

NIGHTMARE od spoločnosti Swiss Pharmaceuticals je mimoriadne účinný regeneračný doplnok, ktorý súčasne zaisťuje lepšiu náladu.

Dostupnosť: Skladom

38,90 €

Detaily

NIGHTMARE od spoločnosti Swiss Pharmaceuticals je mimoriadne účinný regeneračný doplnok, ktorý súčasne zaisťuje lepšiu náladu. Každý, kto trénuje tvrdo a intenzívne, pozná dôležitosť hlbokého a pokojného spánku. Kvalitný spánok a regenerácia nie je potrebná len na budovanie svalovej hmoty. Je tiež dôležitá, aby sme mohli začať deň s dobrou náladou a plný energie. Poruchy spánku vás môžu nielen unaviť, zaistiť zlú náladu a z dlhodobého hľadiska bezmocného, ​​dokonca môžu z dlhodobého hľadiska spôsobiť vážne poškodenie tela. Navyše sa už nemôžete správne sústrediť, práca a tréning sa potom doslova premenia na nočnú moru. 

Phenibut – je fenylovej derivát GABA, ktorý je hlavným neurotransmiterom v tele a reguluje excitabilite neurónov centrálneho nervového systému. Ľahko preniká hematoencefalickou bariérou, a preto je jeho pôsobenie v ľudským telom veľmi rýchlo pociťované. V Rusku je registrovaný ako prípravok používaný v boji proti úzkosti, depresii a nespavosti, zatiaľ čo v Spojených štátoch a západnej Európe má štatút doplnku stravy. Fenibut má nootropické vlastnosti, ktoré majú vplyv na zlepšenie pamäti a koncentrácie. Je to tiež vynikajúci prostriedok na boj s príznakmi únavy počas dlhých hodín práce a štúdia – s bolesťami hlavy, pocitom ťažkosti v hlave, podráždenosti a emočné nestabilitou. Bolo tiež preukázané, že Phenibut zvyšuje hladinu dopamínu v mozgu, čo môže viesť k zlepšeniu nálady a na zvýšenie libida. Výsledky štúdie naznačujú, že Phenibut výrazne zlepšuje funkciu mozgu, čo vedie k normalizácii metabolizmu mozgového tkaniva a tiež k modulácii prietoku krvi v centrálnom nervovom systéme. Phenibut teda zvyšuje účinnosť ľudskej mysle, čo má vplyv na zlepšenie kognitívnych funkcií.

Gaba – existuje ako organická chemická zlúčenina zo skupiny aminokyselín, ktorá pôsobí ako hlavný neurotransmiter s inhibičné aktivitou v celom nervovom systéme. Ovplyvňuje nielen budovanie svalov, ale tiež uľahčuje zaspávanie, uvoľňuje úzkosť a upokojuje. GABA pôsobí na nervový systém, zvyšuje prah excitability nervových buniek a obmedzuje tak ich citlivosť na podnety. GABA spôsobuje relaxáciu, upokojenie – vďaka zvýšenému uvoľňovanie endorfínov – celkové zlepšenie pohody a lepšiu náladu.

Mucuna pruriens – liečivá rastlina; jijiž semená obsahujú levodopu, ktorá je priamym predchodcom dopamínu a účinným liekom pri liečbe Parkinsonovej choroby. Ovplyvňuje zlepšenie pohody a zvýšenú aktivitu, čo vedie k zvýšenej kapacite cvičenia a sexuálnu funkciu. Účinne zvyšuje možnosti syntézy dopamínu. Tento ohromujúci neurotransmiter je mimoriadne dôležitým prvkom pre správne fungovanie nervového systému a toku nervových signálov. Nedostatok dopamínu bol preukázaný u ľudí s diagnostikovanou Parkinsonovou chorobou, najmä v oblastiach mozgu zodpovedných za jeho motorickú funkciu. Nízka hladina tohto neurotransmiteru sa môže prejaviť nástupom straty pamäti, problémy s dosiahnutím plnej koncentrácie a často tiež ovplyvňujúce staršie osoby.

5-HTP – je prirodzene sa vyskytujúca látka, ktorá sa získava zo semien západnej africkej rastliny Griffonia simplicifolia. Človek má schopnosť ju sám produkovať z L-tryptofánu – aminokyseliny, ktorá sa nachádza v produktoch obsahujúcich proteíny, aj keď konzumácia tejto aminokyseliny v tele neposkytuje neustály rast 5-HTP. V praxi pôsobí 5-hydroxytryptofan ako prekurzor serotonínu (5 HT), ktorý premieňa – zvyšuje hladinu tohto veľmi dôležitého hormónu – neurotransmiter, ktorý hrá obrovskú úlohu v mnohých ľudských životných funkciách. 5-HTP, užívaný orálne, rýchlo vstupuje do krvného riečišťa a jeho vstrebateľnosť je viac ako 70%. Za krátky čas prekoná “hematoencefalickú” bariéru a začne svoju činnosť. Stojí za zmienku, že rozsah jeho použitia je obrovský. 5-HTP ako doplnok stravy pomáha pri prísnej diéte, kedy hladina serotonínu významne klesá. 5-HTP funguje efektívne ako tzv. “Blokátor” chuti do jedla a pomáha pri zvládnutí ťažkého hladu počas prísne diéty.

Picamilon – je zlúčenina s nootropními vlastnosťami. Účinná zložka pikamilonu sa stáva z účinných látok, z ktorých prvá je GABA a druhou je niacín. Pikamilon prechádza hematoencefalickou bariérou. Používa sa hlavne k zníženiu úzkosti a tiež k zvýšeniu účinnosti tela. Pikamilon má nootropické vlastnosti. Štúdie ukázali, že vzťah je mimoriadne účinný pri zvyšovaní rýchlosti učenia a posilňuje pamäť. Valerian, je jedným z najpopulárnejších spôsobov, ako sa vysporiadať so stresom a vysokým nervovým napätím. To vám umožní upokojiť sa, znižuje úzkosť a veľkú nervozitu. Okrem toho uľahčuje zaspávanie a zaručuje pokojný spánok po celú noc. Valerian vďačí za svoju aktivitu rade účinných látok, ako je valeranone, valerenal, estery kyseliny izopentánová alebo flavonoidy. Niektoré z týchto zložiek vám umožňujú aktivovať receptory GABA, vďaka ktorým sa mozog rýchlo odpojí od zbytočných a stresových podnetov.

Sulbutiamine – je derivát známeho vitamínu B1 (tiamín). Je to organická chemická zlúčenina, ktorá prekvapivo efektívne preniká do nervového systému. Je dôležitý pre normalizáciu procesov prebiehajúcich v nervovom systéme – eliminuje úzkosti, zlepšuje kvalitu kontaktov s prostredím, obmedzuje pocity, ako je hanba, plachosť, nedostatok sebaúcty alebo strach z iných ľudí. Široko sa používa na liečbu asténia alebo sexuálneho pôvodu v psychike. Vďaka nootropním vlastnostiam výrazne ovplyvňuje zlepšenie pamäti a koncentrácie, zlepšuje účinnosť a vytrvalosť celého tela pre fyzické i duševné úsilie.

Melatonín – je organická chemická zlúčenina – derivát tryptofánu, ktorý v ľudskom tele pôsobí ako “spánkový hormón”. Vytvára sa v epifýze, konkrétnejšie v špeciálnych bunkách zvaných pinealocyty. Melatonín je trochu spriaznený s iným dôležitým neurohormónov – serotonínom. V priebehu niekoľkých chemických reakcií sa serotonín mení v prípade potreby na melatonín. Melatonín možno tiež použiť pre prácu na smeny – keď potrebujete ísť spať v neobvyklých hodinách, alebo keď sú “hodiny presunuté” v prípade javu Jet Lag. Melatonín je silný antioxidant – znižuje oxidačný stres a bráni tak bunkovým extrakcím. To je nesmierne dôležité pre nervový systém, kde sa vyskytuje v najväčšom množstve – zabraňuje poškodeniu neurónov a zastavuje neurodegeneratívne ochorenia. Použitie melatonínu nemá žiadne vedľajšie účinky. Piperín 95% – aktívna zložka čierneho korenia, termogénny. Môže zvýšiť prívod krvi do tkanív zažívacieho traktu, čo vedie k lepšej stráviteľnosti zložiek potravín. Výrazne zlepšuje asimiláciu mnohých aktívnych zložiek doplnkov. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 kapsulu približne hodinu pred spánkom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 21 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie