0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Nutrex Lipo 6 Black Diuretic

Viac pohľadov

Nutrex

Nutrex Lipo 6 Black Diuretic

Dostupnosť: Skladom

16,90 €

Detaily

Lipo 6 Black Diuretic od Nutrex je skvelé diuretikum, ktoré napomáha odstraňovať prebytočnú vodu z tela. Môže znížiť nadúvanie a zlepšiť definíciu svalov tým, že podporuje stratu podkožnej vody. Lipo 6 Black Diuretic je skvelou voľbou, ako sa rýchlo zbaviť toho mäkkého, nafúknutého vzhľadu.

Podporuje tiež rovnováhu pridaných kľúčových elektrolytov, ako je horčík a draslík. Udržiavanie zdravej rovnováhy tekutín pri odvodňovaní je rozhodujúce pre udržanie sily a plnosti svalov. Lipo 6 Black Diuretic je určite ako pre mužov, tak aj ženy.  

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 4 kapsule dvakrát denne. Zapite dostatočným množstvom vody. Odporúčame používať Diuretikum počas 5 po sebe nasledujúcich dní, aby ste dosiahli požadovanú straty nadbytočnej vody v podkoží. Vypite najmenej 2,5 l denne. Neprekračujte odporučené dávkovanie.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu. 

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie