0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Gladiator Nutrition - Beef Amino

Viac pohľadov

Gladiator Nutrition

Gladiator Nutrition - Beef Amino

Rýchly prehľad

Amino Beef sú proteínové tablety s vysokým obsahom živočíšneho proteínového hydrolyzátu na podporu rastu svalovej hmoty.
Tento výživový doplnok vo forme tabliet obsahuje okrem hydrolyzátu hovädzieho masa aj hydrolyzát vaječného bielka na zvýšenie biologickej využiteľnosti.
Hlavná zložka:hydrolyzát hovädzieho mäsa a vajec
Hmotnosť:500tbl

Dostupnosť: Skladom

25,90 €

Detaily

Amino Beef sú proteínové tablety s vysokým obsahom živočíšneho proteínového hydrolyzátu na podporu rastu svalovej hmoty. Tento výživový doplnok vo forme tabliet obsahuje okrem hydrolyzátu hovädzieho masa aj hydrolyzát vaječného bielka na zvýšenie biologickej využiteľnosti.

Nie nadarmo mali ťažko pracujúci ľudia v anglicky hovoriacich krajinách príslovie – steak & egg power back. Je dokázané, že zmes aminokyseliny z bielkovín mäsa spolu s prídavkom aminokyselín pochádzajúcimi z vajca majú až o 25% vyššiu biologickú hodnotu ako je to v prípade keď sa použije ako zdroj aminokyselín len čisté hovädzie mäso. Tabletka obsahuje krátke, rýchlo resorbovateľné peptidy na naštartovanie anabolického metabolizmu tesne po tréningu.

Hovädzie peptidy v Gladiator Nutrition - Beef Amino sa vyznačujú komplexným  spektrom esenciálnych a neesenciálnych aminokyselín.
V optimálnych pomeroch obsahuje aminokyseliny arginín, glycín, prolín a hydroxyprolín, ktoré zabezpečujú tvorbu kolagénu nevyhnutného na tvorbu šliach, väzív, svalových úponov a vlákien, spojivových tkanív, srdcového svalu a všetkých vnútorných orgánov.

Prečo Gladiator Nutrition - Beef Amino ?

  1.   Hydrolyzovaný hovädzí proteín s obsahom peptidov.
  2.   Je výborným zdrojom kvalitného spektra aminokyselín.
  3.   Neobsahujú žiadny tuk! 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: V deň tréningu doporučujeme 5tab pred a 5tab po výkone. V deň voľna 5tab.ráno, alebo medzi jedlami a 5 tabliet pred spaním.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Tento produkt nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Doplnok výživy určený pre zvlástnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

Nutričné hodnoty
Gladiator Nutrition - Beef Amino 

1 dávka = 4 kapsule

Aminokyselinový profil na100 g

L-valine

2200 mg

L-isoleucine

1200 mg

L-leucine

2600 mg

L-lysine

3300 mg

L-methionine

900 mg

L-threonine

1900 mg

L-phenylalanine

1600 mg

L-alanine

8400 mg

aspartic acid

4500 mg

glutamic acid

10000 mg

L-histidine

900 mg

L-proline

13700 mg

L-tyrosine

600 mg

L-arginine

7700 mg

glucinium

23300 mg

L-serine

3400 mg

hydroxyproline

12300 mg

hydroxylysine

1500 mg

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: V deň tréningu doporučujeme 5tab pred a 5tab po výkone. V deň voľna 5tab.ráno, alebo medzi jedlami a 5 tabliet pred spaním.