0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
WXN Organ guard

Viac pohľadov

WXN Labs

WXN Organ guard

Rýchly prehľad

Organ guard od spoločnosti WXN Labs je unikátny doplnok na ochranu pečene a vnútroných orgánov pri užívaní doplnkov ako sú sarm a prohormóny. 

Hlavná zložka:Tudca, NAC
Hmotnosť:60tbl

Dostupnosť: Skladom

27,00 €

Detaily

Organ guard od spoločnosti WXN Labs je unikátny doplnok na ochranu pečene a vnútroných orgánov pri užívaní doplnkov ako sú sarm a prohormóny. Organ guard sa odporúča užívať popri cykle pre dodatočnú ochranu orgánov. 

Organ guard obsahuje mimoriadne účinnú látku Tudca, ktorá je nesmierne prospešná a obľúbená. 
Tudca je kyselina tauroursodeoxycholová – žlčová kyselina. Skvelá látka aj do PCT, ktorá by po ťažkých steroidových alebo prohormónových cykloch nemala chýbať. 
Tudca tiež účinne pomáha bojovať pri znížení cukrovky a inzulínovej rezistencie, vďaka tomu, že znižuje stres endoplazmatickým retikulám bunky. Tato vo vode rozpustná žlčová kyselina pôsobí proti toxicite bežných žlčových kyselín, zároveň ochraňuje a lieči pečeňové bunky.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 2 kapsule denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
ZLOŽENIE: ďalšie zložky: želatína(kapsule), magnézium sulfát
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie