Product was successfully added to your shopping cart.
WXN Organ guard

Viac pohľadov

Kód produktu: 1188l

WXN Labs

WXN Organ guard

Rýchly prehľad

Organ guard od spoločnosti WXN Labs je unikátny doplnok na ochranu pečene a vnútroných orgánov pri užívaní doplnkov ako sú sarm a prohormóny. 

Hlavná zložka:Tudca, NAC
Hmotnosť:60tbl

Dostupnosť: Skladom

29,90 €

Detaily

Organ guard od spoločnosti WXN Labs je unikátny doplnok na ochranu pečene a vnútroných orgánov pri užívaní doplnkov ako sú sarm a prohormóny. Organ guard sa odporúča užívať popri cykle pre dodatočnú ochranu orgánov. 

Organ guard obsahuje mimoriadne účinnú látku Tudca, ktorá je nesmierne prospešná a obľúbená. 
Tudca je kyselina tauroursodeoxycholová – žlčová kyselina. Skvelá látka aj do PCT, ktorá by po ťažkých steroidových alebo prohormónových cykloch nemala chýbať. 
Tudca tiež účinne pomáha bojovať pri znížení cukrovky a inzulínovej rezistencie, vďaka tomu, že znižuje stres endoplazmatickým retikulám bunky. Tato vo vode rozpustná žlčová kyselina pôsobí proti toxicite bežných žlčových kyselín, zároveň ochraňuje a lieči pečeňové bunky.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 2 kapsule denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
ZLOŽENIE: ďalšie zložky: želatína(kapsule), magnézium sulfát
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie