Product was successfully added to your shopping cart.
WXN Labs - Ibutamoren

Viac pohľadov

Akcia

Kód produktu: 1234575

WXN Labs

WXN Labs - Ibutamoren

100 3 100 0

Rýchly prehľad

WXN Labs – Ibutamoren je obľúbená a účinná látka, ktorá pozitívne vplýva na zvyšovanie hladiny rastového hormónu. IGF-1. Má veľmi podobné účinky endogénneho hormónu – ghrelinu. Navyše nevplýva žiadnym spôsobom na kortizol!
Hlavná zložka:Ibutamoren
Hmotnosť:60tbl

Dostupnosť: Skladom

Bežná cena: 47,90 €

Špeciálna cena: 39,90 €

Detaily

Produkt sa predáva len na laboratórne a výskumné účely. Nie je určený na priamu konzumáciu.

WXN Labs – Ibutamoren, Ibutamoren často označovaný aj MK 677, je látka, ktorá výrazne stimuluje uvoľňovanie rastového hormónu.

Vysoká hladina rastového hormónu má veľa výhod, ktoré sa pri športe považujú za veľmi užitočné. Ibutamoren ovplyvňuje stupeň anabolicko-antikatabolických zmien a pomáhajú pri rozvoji svalovej hmoty. Ďalej je zodpovedný za rozvoj svalstva, kostí a ovplyvňuje aj hospodárenie energetických substrátov. Uvoľňovanie rastového hormónu zosilňuje väzbu aminokyselín svalovým tkanivom, stimuluje syntézu nových proteínov a navyše redukuje aj tukové tkanivo. Okrem toho tiež posilňuje kostrovú štruktúru a podporuje obnovu svalových vlákien.

Navyše Ibutamoren znižuje hladinu kortizolu a čo je tiež dôležité, pomáha skracovať čas regenerácie. 

Predovšetkým v prípade Ibutamorenu nejde o rastový hormón doslova, ale o jeho sekretalog - tzn. látku, ktorá veľmi výrazným spôsobom spôsobuje uvoľňovanie a následný vzostup plazmatickým hladín rastového hormónu a inzulínu podobnému rastovému faktoru IGF1 a to s minimálnym vplyvom na hladinu kortizolu či hormónov štítnej žľazy. 
V prípade Ibutamorenu sa jedná o agonistu gherinových receptorov, kedy sa viaže na jeden z gherinových receptorov GHSR.

Ibutamoren výrazným spôsobom zvyšuje vaskularitu, napumpovanie a plnosť svalových vlákien.

Medzí ďalšie pozitívne faktory užívania ibutamorenu patrí zvýšenie kostnej minerálnej hustoty, zlepšenie stavu kože, vlasov, zlepšená regenerácia, spánok a pozitívne dusíková bilancia, veľmi výrazný je vplyv na zlepšenie celkovej pohody, zlepšenie kongitivních funkcií a urýchlené hojenie zranení. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Vhodné užívať 1 tabletku večer pred spaním a 1 ráno. 
Denné dávkovanie sa pohybuje v rozmedzí od 20 – 75 mg rozdelených do dvoch až troch dávok. Odporúčaná dĺžka cyklu sú tri mesiace. Dlhšie cykly, rovnako tak aj vyššie dávkovanie nepredstavujú lepšie výsledky, práve naopak. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

 1. Vlado 9.2.2021
  Topkaaa

  Od prvej tabletky je cítiť účinky top produkt

 2. Jan B. 13.1.2021
  velka spokojnost

  super produkt, zerem ako prasa a tuky nikde :D

 3. Tomás A. 5.12.2020
  Super ibutamoren

  Brutálna vec.Už moje tretie balenie a maximálna spokojnosť s výsledkami

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

Nutričné hodnoty
WXN Labs - Ibutamoren

1 kapsula: Ibutamoren - 10 mg

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 až 3 kapsule denne. Ideálne večer pred spaním a ráno.