Product was successfully added to your shopping cart.
WXN Labs - GW-501516 (Endurobol)

Viac pohľadov

Kód produktu: 1234570

WXN Labs

WXN Labs - GW-501516 (Endurobol)

Rýchly prehľad

WXN Labs – GW-501516 alebo aj Endurobol látka, ktorá sa stala veľmi obľúbenou medzi kulturistami vďaka svojej úžasnej schopnosti výrazne zvyšovať vytrvalosť, energiu a zároveň podporovať rýchle odbúravanie tukov.
Hlavná zložka:GW-501516 ( Endurobol )

Dostupnosť: Skladom

40,00 €

Detaily

Produkt sa predáva len na laboratórne a výskumné účely. Nie je určený na priamu konzumáciu.

WXN Labs – GW-501516 alebo aj Endurobol látka, ktorá sa stala veľmi obľúbenou medzi kulturistami vďaka svojej úžasnej schopnosti výrazne zvyšovať vytrvalosť, energiu a zároveň podporovať rýchle odbúravanie tukov.

Endurobol bol pôvodne vyvinutý na liečenie tvorby nádorov v prostate, prsníku a hrubých črevách. Pomáha tiež bojovať proti cukrovke a obezite. Neskôr sa robilo mnoho výskumov a Endurobol očaril množstvo fitness nadšencov pretože veľmi účinne pomáha odbúravať telesný tuk a extrémne zvyšuje výdrž.

Endurobol je využívaný množstvom elitných športovcov v rôznych športov kvôli svojej schopnosti poskytnúť neuveriteľnú výdrž a tak zaistiť intenzitu tréningu. Počas cyklu môžete očakávať výrazné zlepšenie vašej energie a vytrvalosti, ako aj zvýšené odbúravanie tukov a oveľa kratšie doby regenerácie.

WXN Labs – GW-501516 je unikátna zlúčenina ktorá výrazne buduje vytrvalosť a svalovú výdrž, pomáha spaľovať tuk, zrýchľuje metabolizmus, zlepšuje hustotu svalov pri všetkých druhoch športov.

Zároveň výskumy nepreukázali žiadne negatívne účinky spôsobené Enburolom, je naprosto bezpečný!
Zásadný rozdiel oproti AAS je to, že sa viažu len na určité receptory - pôsobia selektívne. Práve z tohto dôvodu je pri "modulátoroch selektívnych androgénových receptoroch" riziko vzniku negatívnych účinkov minimálne, u niektorých druhov dokonca nulové! 
Predstavujú preto najideálnejšiu alternatívu voči anabolickým steroidom. To, že je sila porovnateľná a ich aplikácia je bezpečná, stavia tieto látky bezkonkurenčne na prvé miesto.

Účinky WXN Labs – GW-501516 - Endurobol

  1. Extrémne zvyšuje výdrž a svalovú silu
  2. Skracuje regeneráciu
  3. Je silne antikatabolický a zároveň urýchľuje spaľovanie tukov.
  4. Vhodný najmä pri rysovaní ale aj naberaní.
  5. Dodá celkový pocit zdravia a pohody.
  6. Nie je nutné PCT. 

Ku každému prohormónu odporúčame užívať na regeneráciu pečene aj TudcaLiver +
Po dobraní akéhokoľvek prohormónu je potrebné nasadiť kvalitné PCT ako PCT od Law. labs / Devil Test  / Clomex

Pre ešte viditeľnejší účinok a maximálne spaľovanie tuku je vhodné  Endurobol kombinovať s kvalitnými USA spaľovačmi

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Odporúča sa pravidelné denné dávkovanie 10 – 20 mg, ktoré je zamerané na zlepšenie vytrvalosti. Čím vyššia dávka, tým väčšia strata tuku. Dávku si môžete vziať jednorazovo alebo si ju môžete rozdeliť do dvoch častí (ráno a večer). Najlepšie je ho však prijať 45 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
ZLOŽENIE:
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

Nutričné hodnoty
Magnus Pharma - GW-501516 ( Endurobol ) 

1 kapsula: GW-501516 ( Endurobol ) - 8 mg

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Odporúča sa pravidelné denné dávkovanie 10 – 20 mg, ktoré je zamerané na zlepšenie vytrvalosti. Čím vyššia dávka, tým väčšia strata tuku. Dávku si môžete vziať jednorazovo alebo si ju môžete rozdeliť do dvoch častí (ráno a večer). Najlepšie je ho však prijať 45 minút pred tréningom.