0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
WXN Labs - Clomex

Viac pohľadov

WXN Labs

WXN Labs - Clomex

100 1 100 0

Rýchly prehľad

WXN Labs – Clomex patrí medzi najlepšie produkty svojho druhu na trhu. Clomex účinne zvyšuje hladinu testosterónu v tele a obnovuje aktivitu endogénnych hormónov.
Tento doplnok výživy je vhodný ako PCT po produktoch ako sú sarms alebo prohormóny.
Hlavná zložka:Arimistane, Weed Horny Goat, Mucuna pruriens, Bulbine Natalensis
Hmotnosť:120tbl

Dostupnosť: Skladom

35,00 €

Detaily

WXN Labs – Clomex patrí medzi najlepšie produkty svojho druhu na trhu. Clomex účinne zvyšuje hladinu testosterónu v tele a obnovuje aktivitu endogénnych hormónov. Tento doplnok výživy je vhodný ako PCT po produktoch ako sú sarms alebo prohormóny. Clomex znižuje hladinu estrogénu, ktorý zabraňuje gynekomastii, zvyšuje sexuálnu funkciu a pomáha zachovať nadobudnutú svalovú hmotu. 

Zložky WXN Labs - Clomex

Arimistane  
Derivát DHEA s antiestrogénnym účinkom, účinne znižuje hladinu estrogénu a kortizolu v tele.
Vhodný pre mužov s vysokými hladinami estrogénu, čo je symptóm, napríklad gynekomastie.

Weed Horny Goat 
Zvyšuje hladinu neurotransmiterov zodpovedných za sexuálne vzrušenie, pozitívne ovplyvňuje hladinu testosterónu a zvyšuje produkciu oxidu dusnatého (NO) v tele.

Mucuna pruriens  
Rastlina bohatá na látky, ktoré pôsobia ako neurotransmiter (l-dopa), ktorý je prekurzorom dopamínu. L-dopa ovplyvňuje hladinu prolaktínu, čím účinne znižuje jeho aktivitu, čo zvyšuje hladiny testosterónu. 
Mucuna tiež zlepšuje cvičebnú kapacitu, podporuje vitalitu, zlepšuje náladu.

Bulbine Natalensis  
Bylina ktorá pochádza z južnej a juhovýchodnej Afriky, kde ju tradične používajú ako afrodiziakum. Výskusami preukázali jej vplyv na zvýšenie prirodzenej produkcie testosterónu a zníženie hladín estrogénu. 

Jack Eurycoma Longiforia  
Bylina, nazývaná aj Tongkat Ali alebo malajský ženšen. Je liečivá rastlina z Malajzie a Thajska, ktorá sa používa hlavne ako afrodiziakum a tonikum. 
Výskumy potvrdili, že bylina zlepšuje športový výkon, libido, zvyšuje svalovú silu a pomáha pri úbytku hmotnosti – to je väčšina javov spojených so zvýšenými hladinami testosterónu. 

Výťažok z koreňa Ashwagandha KSM-66  
Ako adaptogén má pozitívny vplyv na tvorbu energie tela. Prispieva k ochrane tkanív pred poškodením - pôsobí ako antioxidant a podporuje budovanie svalového tkaniva. Pomáha udržiavať vitalitu, pohodu a emocionálnu rovnováhu. 
Okrem toho podporuje procesy učenia, pamäť a udržiavanie duševného zdravia starších ľudí.

Fudogia Agrestis
Bylina ktorá sa v  Európe a Amerike preslávila kvôli svojim účinkom na libido a hormonálnu rovnováhu muža. V Africkej medicíne sa tradične vyskytuje už viac ako 400 rokov. Miestni túto bylinu používajú na poruchy plodnosti. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 4 tablety denne rozdelené do dvoch dávok ráno a večer

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Stano B. 11.4.2021
    Splnilo očakavania

    Dobre PCT mozem odporučiť dostalo moj testak znova pod kontrolu po prohormonoch bigger a epistan.. väčšinu svalov čo som nabral som vdaka clomexu a dobrej strave udržal takže pojdem znova toto kombo cez leto

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

Nutričné hodnoty
WXN Labs - Clomex

1 dávka = 4 kapsule 

Arimistane

50 mg

Weed Horny Goat 

250 mg

Mucuna pruriens  

100 mg

Bulbine Natalensis  

400 mg

Jack Eurycoma Longiforia  

50  mg

Výťažok z koreňa Ashwagandha KSM-66  

350 mg

Fudogia Agrestis

800 mg

Bioperine

10 mcg

Rosveratrol

100 mcg

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 4 tablety denne rozdelené do dvoch dávok ráno a večer