Product was successfully added to your shopping cart.
WXN Epistane

Viac pohľadov

Kód produktu: 1188j

WXN Labs

WXN Epistane

Rýchly prehľad

Epistane od spoločnosti WXL Labs patrí medzi špičkové anabolické prohormóny. Zabezpečuje kvalitný nárast svalovej hmoty, a to nielen vtedy, keď ste v objemovke, ale aj v prípade, že máte práve dietné obdobie.

Hlavná zložka:Epistane
Hmotnosť:60tbl

Dostupnosť: Skladom

33,90 €

Detaily

Epistane od spoločnosti WXL Labs patrí medzi špičkové anabolické prohormóny. Zabezpečuje kvalitný nárast svalovej hmoty, a to nielen vtedy, keď ste v objemovke, ale aj v prípade, že máte práve dietné obdobie. Keďže Epistane je dihydrotestosterón, je zložením veľmi podobný prirodzenému ľudskému testosterónu. Jednou z jeho najväčších výhod je aj to, že pri jeho používaní nehrozia estrogénové vedľajšie účinky, akými sú gynekomastia. Episane je práve naopak silný antiestrogén.

  1. Zvyšuje tvorbu rastového hormónu
  2. Dramatickým spôsobom zrýchľuje nárast svalovej hmoty
  3. Znižuje množstvo tuku v tele
  4. Má až 12 x silnejšiu schopnosť väzby na androgénny receptor než testosterón
  5. Je veľmi podobný ľudskému testosterónu
  6. Nevykazuje estrogénové vedľajšie účinky (gynekomastia a pod.)

Balenie obsahuje 80 kapsúl Epistane. Jedno balenie vydrží v závislosti od dávkovania približne 1 – 2 mesiace. Začiatočníkom sa odporúča cyklus v dĺžke maximálne jedného mesiaca. Kapsula sa zapije pohárom vody. Spolu s požitím kapsuly je vhodná konzumácia jedla obsahujúceho tuk. Produkty s obsahom Epistane majú pomerne krátku životnosť, preto je dobré ich po otvorení balenia čím skôr spotrebovať.

Ku každému prohormónu odporúčame užívať na regeneráciu pečene aj TudcaLiver +
Po dobraní akéhokoľvek prohormónu je potrebné nasadiť kvalitné PCT ako PCT od Law. labs / Devil Test  / Clomex 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 až 2 kapsuly denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 21 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie