0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Warrior Labs AmiNO.1 288 Caps

Viac pohľadov

Warrior Labs

Warrior Labs AmiNO.1 288 Caps

Dostupnosť: Skladom

18,90 €

Detaily

AmiNO.1 od Warrior Labs je skvelý multi aminokyselinový doplnok obohatený o vitamíny a minerály. AmiNO.1 obsahuje BCAA v najobľúbenejšom pomere 2:1:1, ďalej 8 esenciálnych aminokyselín a množstvo vitamínov a minerálov, ako napríklad celý rad vitamínov B, vitamín C, D, Železo, GLA, Vápnik , Horčík a ďalšie.

AmiNO.1 vám poskytuje unikátnu kombináciu všetkých dôležitých aminokyselín, vitamínov a minerálov, ktoré sú potrebné pre kvalitnú regeneráciu, ochranu svalov a rast svalov.

  1. BCAA
  2. Esenciálne aminokyseliny
  3. Vitamíny a minerály


ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 dávku (5 tabliet) pred, počas alebo po tréningu v tréningové dni. Užívajte kedykoľvek počas dňa v netréningové dni.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie